Paskelbta  Bir 05, 2018

ŽADŽIŪNŲ BIBLIOTEKA PAMINĖJO TARPTAUTINĘ VAIKŲ GYNIMO DIENĄ

„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta kaip vaiko ašaros,
niekas taip nepasotinamas kaip vaiko noras sužinoti, pažinti.“

/A. Baltrūnas/

Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. 1949 metais Tarptautinėje moterų federacijos sesijoje buvo įteisinta „Birželio 1-oji“ – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ši diena – priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. 2018 m. birželio 1 d.  Žadžiūnų bibliotekoje vyko valandėlė „Aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas“,  skirta mažiesiems bibliotekos lankytojams. Bibliotekininkė Ona Skirmantienė pasveikino susirinkusius su švente, palinkėjo, kad kiekviena vaikų diena būtų nepakartojama ir kupina nerūpestingos vaikystės juoko, gražių emocijų smagių nuotykių ir atradimų. Vaikučiai pūtė balionus, atvirukuose rašė savo norus ir kabino ant medžio bendruomenės kiemelyje. Po pusvalandžio renginys buvo tęsiamas bendruomenės kiemelyje. Vaikai spalvotų kreidelių pagalba ant asfalto piešė tai, kas jiems labiausiai patiko – vaikystę, draugus, vasarą, svajonę. Jų piešiniai buvo spalvingi, linksmi ir nuoširdūs, tiesiog buvo sunku išrinkti gražiausią. Visi renginio dalyviai buvo pavaišinti saldumynais.
Bibliotekininkė Ona Skirmantienė palinkėjo visuomet turėti daug „spalvotų svajonių“, visada jaustis mylimais ir laimingais vaikais. O vaikai vasaros atostogų metu prižadėjo užsukti į biblioteką ne tik naudotis kompiuteriais, bet ir būti aktyviais knygų skaitytojais.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,357
„SKAITYMO IŠŠŪKIS“ KVIEČIA PASINERTI Į KNYGŲ PASAULĮ
AKIMIRKOS IŠ NAISIŲ BIBLIOTEKOS 70-MEČIO IR ĮKURTUVIŲ ŠVENTĖS

1 Comment