Paskelbta  Vas 07, 2017

VIEŠOJI BIBLIOTEKA KVIEČIA NAUDOTIS MINI DARBO BIURAIS IR INFO ERDVĖMIS

Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia nemokamai naudotis MINI darbo biurais ir INFO erdvėmis. Rudenį, kai baigėsi bibliotekos vykdytas projektas „Verslo ir amatų akademija“, šešiose rajono bibliotekose (Raudėnuose, Kuršėnuose, Kužiuose, Gruzdžiuose, Meškuičiuose ir Kairiuose) įrengti MINI darbo biurai, aprūpinti baldais, IT technika su grafinio dizaino kūrimo programomis ir verslo organizavimui reikalinga literatūra. Šios erdvės skirtos vieno žmogaus privačiam darbui – verslui vykdyti, mokymuisi ar studijų darbui rašyti. O Kužių, Gruzdžių ir Meškuičių bibliotekose įrengtos atskiros 20–35 vietų INFO erdvės mokymams, pasitarimams ar įvairių laisvalaikio pomėgių klubų narių susitikimams. Jose rasite po nešiojamą kompiuterį su LED televizoriumi arba projektorių ir ekraną. Mokymams galima išsinuomoti ir planšetes. Šios (ir tik mūsų bibliotekoje – kol kas nemokamos) erdvės laukia jūsų – tiek pavienių besimokančių, tiek dalykinius pasitarimus organizuojančiųjų… Visų, ieškančių patogios, šiuolaikiškai įrengtos erdvės darbingiems susitikimams.

REZERVACIJA

Smulkesnė informacija teikiama tos vietovės bibliotekoje arba telefonu (8 41) 52 51 02. Visus norinčius kviečiame prieš 3 darbo dienas numatomą erdvę rezervuoti el. paštu info@biblioteka.w3.lt. Dėl naudojimosi Kužių info erdve prašome kreiptis į Kužių seniūniją. Rezervuojantis prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, galiojančio bibliotekos skaitytojo pažymėjimo numerį (jei dar nesate registruotas bibliotekos vartotojas, tai – dar viena priežastis juo tapti), pageidaujamą rezervuoti erdvę, laiką ir el. pašto adresą. Rezervacija patvirtinama elektroniniu paštu per 2 bibliotekos darbo dienas.

Jei atvykus į biblioteką MINI darbo biuro erdvė būtų laisva, ja leidžiama naudotis ir be išankstinės rezervacijos, suderinus su tos bibliotekos darbuotoju.

 

Kategorijos Kvietimai
Pasidalinti įrašu
  • 2,298
2017 M. ĮVYKĘ RENGINIAI
PAPUOŠALŲ KŪRIMO EDUKACIJA AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų