Paskelbta  Vas 20, 2018

VERBŪNUOSE SULAPOJO TRISPALVIS ĄŽUOLAS

Liet 100 ryskMinėdami Lietuvos 100-metį, Verbūnų mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai, mokytojai, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Verbūnų filialo renginių organizatorė Onutė Baranauskienė ir Verbūnų bibliotekos bibliotekininkė Antanina Petrauskaitė surengė edukacinį užsiėmimą ,,100 gražiausių žodžių Lietuvai“. Ši iniciatyva – tai viena iš mūsų veiklų minint Lietuvos šimtmetį.
Nuo vasario pirmųjų dienų visi Verbūnų mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai rinko 100 gražiausių lietuviškų žodžių. Žodžius, kurie jiems patys brangiausi, užrašė ant geltonų, raudonų ir žalių ąžuolo lapo formos lapelių.
2018 m. vasario 14 d. susirinkę į Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Verbūnų filialą juos iškarpėme ir pritvirtinome prie nutapyto ąžuolo kamieno. Renginio metu bibliotekininkė pravedė diskusiją, apie tai ką mums reiškia žodis Lietuva. Buvo renkamas gražiausias lietuviškas žodis. Rinkimuose laimėjo žodis ačiū. Juo mes nusakome padėką. Juk jį ištarti ne tik nesunku, bet ir būtina. Antroje vietoje liko žodis myliu. Toliau išsirikiavo žodžiai: Lietuva, taika, laisvė, tėviškė, saulė, ąžuolas. Priėjome išvadą, kad visi lietuvių kalbos žodžiai yra gražūs. Sulapojo mūsų ąžuolas trispalviais lapeliais, primindamas mums visiems, kad esame lietuviai, kad mūsų kalba ne tik turtingiausia kalbų pasaulyje, bet pati gražiausia ir brangiausia.

Antanina Petrauskaitė,
Verbūnų bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,366
LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENAI: „LIETUVA – VISATOS GYVA ŠIRDIE“ RAUDĖNUOSE
VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS BAZILIONUOSE

1 Comment