Paskelbta  Bir 09, 2017

,,VASARĖLĖ SU KNYGA“ GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE

Nors vaikučiams  prasidėjo vasaros atostogos, bibliotekoje jų netrūksta. Birželio 8 dieną  vyko valandėlė ,,Vasarėlė su knyga“. Visus pasitiko du linksmuoliai veikėjai „Liūc“ (bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė) ir „Drakonc“ (bibliotekininkė Liongina Šufinskienė). Bibliotekoje labai svarbu, kad vaikučiai skaitytų knygeles. O kaip jas skaityti, kai pavadinimas užklijuotas? Teko prisiminti, koks knygelės pavadinimas, kas autorius? Ir dar daug įvairiausių užduočių teko atlikti renginio dalyviams. O ir saldžius prizus gauti labai norėjosi.
Visos renginio užduotys – susijusios su knygelėmis,  jų pagrindiniais veikėjais. Užduotims  panaudotas šviečiantis smėlio staliukas, Info erdvėje esanti kompiuterinė įranga, iš Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vykdytų projektų įsigytos priemonės: perukai, kailiai, magnetinės lentos ir kita.
Mažieji skaitytojai pakviesti dalyvauti bibliotekoje vykstančiame jau tradiciniame skaitymo skatinimo konkurse ,,Vasara su knyga“ bei Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos organizuotame Skaitymo iššūkyje.

Jurgita Jasiškytė, Liongina Šufinskienė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresniosios bibliotekininkės

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,408
STOVYKLOS ,,SVEIKA VASARA‘‘ DALYVIŲ VIZITAS KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE
RYTMETYS ,,MAŽAIS ŽINGSNELIAIS Į KNYGŲ ŠALĮ“ KUŽIŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų