Paskelbta  Bal 08, 2016

VAIKAI KŪRĖ KNYGĄ „KAKEI MAKEI“

Balandžio 6 dieną  Kairių bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas ,,Piešiame pasaką‘‘, skirtas Tarptautinei  vaikiškos knygos dienai.
Iš pat ryto į biblioteką atskubėjo pasakų personažas „Kakė Makė“, kuris nekantriai laukė ateinančių Kairių lopšelio-darželio ,,Spindulėlis‘‘ ,,Naminukų‘‘ grupės vaikučių.  Laukdama vaikų,  „Kakė Makė“  vaikščiojo tarp lentynų ir ieškojo knygų apie save. Atvykę mažieji bibliotekos  lankytojai, lydimi auklėtojų  Neringos Kavaliauskienės  ir Vidijos Rimkevičienės,  išgirdo kažką triukšmaujant ir atrado pasislėpusią „Kakę Makę“. Daugelis vaikų ją pažino, nes ji – mėgstama  pasakų  herojė. Darželinukai  aiškino „Kakei Makei“, kaip atsiranda knyga ir pažadėjo jai sukurti  knygą. Kol vaikai kūrė knygą,  išdykėliškas personažas  jiems skaitė Linos Žutautės  knygutę ,,Kakė Makė ir didelė tamsa‘‘.
Sukūrę knygą,  vaikai ją padovanojo „Kakei Makei“, kuri  labai džiaugėsi  dovana. Ji mažiesiems prisipažino, kad labai bijo tamsos ir paklausė, kokių baimių jie turi. Edukacinio užsiėmimo dalyviams buvo pasiūlyta nupiešti savo baimes,  jas sulamdyti ir  paslėpti maiše.  Vaikučiai  džiaugėsi,  kad daugiau nieko nebebijos.

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 2,143
PAJAMŲ IR TURTO DEKLARAVIMAS KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE
SURASTAS LOBIS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE

Nėra komentarų