Paskelbta  Bir 14, 2016

Teorinė paskaita “Gamtos akvariumas” Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriuje

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriuje 2016 m. birželio 3 d. startavo projektas „122 žingsniai bendravimo ir tobulėjimo link“, finansuojamas Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos. Pirmoji projekto veikla-teorinė paskaita „Gamtos akvariumas“, kuri suvienijo visus jaunus gamtos mylėtojus.
Paskaitos pradžioje projekto vadovė Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vyr. bibliotekininkė Karolina Jasiukevičiūtė susirinkusiems pristatė projektą ir supažindino su tolesnėmis edukacinėmis akvariumo kūrimo veiklomis.
Jaunuoliai, teorinės paskaitos ir atviros diskusijos būdu, partnerio, želdinių dizainerio, akvariumų įrangos specialisto Tautvilo Laureckio pagalba įgijo žinių apie akvariumus, jų įvairovę, tipus, akvariumų komponavimo elementus, akvariuminę techniką. Susipažino su tik tam tikros rūšies žuvimis, augalais. Pranešėjas taip pat papasakojo apie akvariumų atsiradimo istoriją, pristatė pačius didžiausius ir įdomiausius akvariumus pasaulyje. Pasitelkus video filmukus partneris, vizualiai pateikė ir papasakojo apie akvariumų ir augalų priežiūrą, ilgą, kruopštumo reikalaujantį darbą norint sukurti dalelę gamtos savomis rankomis. Jaunuoliai susidomėję klausėsi ir uždavinėjo iškilusius klausimus apie povandeninį, itin gyvą, pasaulį. Pasibaigus diskusijai, jaunimas neskubėjo skirstytis, o toliau domėjosi svečio atsinešta ir pristatyta literatūra apie akvariumus ir kitus gyvus organizmus.

Projekto vadovė Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus
vyr. bibliotekininkė Karolina Jasiukevičiūtė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,506
Linksmi skaitymai po berželiu Kužiuose
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos lėlių teatras “Stebuklingas lagaminas” Rokiškyje

Nėra komentarų