Paskelbta  Bal 10, 2018

TARPTAUTINĖ VAIKŲ KNYGOS DIENA KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE

2018 m. balandžio 5 d. Kairių bibliotekoje organizuotas rytmetis „Gražiausias skirtukas mano knygelei“, skirtas pažymėti Tarptautinę vaikiškos knygos dieną. Tarptautinė vaikiškos knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno (1805-1875) gimtadieniu – balandžio 2-ąją.
Į biblioteką atvyko Kairių lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ priešmokyklinio mišraus amžiaus „Gudručių“ grupės vaikai, lydimi priešmokyklinio ugdymo pedagogės Almos Šulčienės ir meninio ugdymo mokytojos Juginos Kaminskės. Bibliotekininkė Ramutė Preimontienė vaikus supažindino su žymaus rašytojo sukurtomis pasakomis. Vaikai susidomėję klausėsi pasakos „Bjaurusis ančiukas“.
Kad skaitant nereikėtų lankstyti knygos puslapių, reikalingi skirtukai, kurie leidžia praskirti lapus ir pažymėti vietą, kurioje baigėte skaityti.  „Gudručių“ grupės vaikai moka knygeles mylėti, saugoti, neplėšyti ir jas skaityti. Jos tarsi akelės, vedančios mažylį į jį supantį pasaulį. Ir žino, kaip pažymėti tą puslapį, kuriame baigta skaityti istorija.
Visą kovo mėnesį grupės bendruomenė kūrė ir gamino skirtukus knygoms. Grupėje buvo surengta kūrybinių darbelių parodėlė „Skirtukas – knygos draugiukas“, o nuo balandžio 5 d.  ji jau „svečiuojasi“ Kairių bibliotekoje. Parodoje galite pamatyti skirtukų pagamintų pasitelkiant įvairiausią techniką. Paroda veiks iki gegužės 1 d. Kviečiame aplankyti!

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,670
PASITIKTA 13-OJI VAIKŲ KNYGOS, MUZIKOS IR POEZIJOS ŠVENTĖ KURŠĖNUOSE
PIEŠINIŲ PARODA VOVERIŠKIŲ BIBLIOTEKOJE

1 Comment