Paskelbta  Bir 03, 2020

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA PAMINĖTA ROMUČIUOSE IR RINGUVĖNUOSE

Visa ko pradžia yra ten, toli vaikystėje, kur žmogus pirmą kartą supranta, kad pasaulyje jis gyvena ne vienas, kad jo rankos, ir širdis privalo ką nors pridengti nuo skausmo, prievartos, melo, kad jis privalo būti žmogumi. Tai aukščiausia ir sunkiausia pareiga.
Justinas Marcinkevičius

2020 m. birželio 1-ąją Romučių, o birželio 2-ąją Ringuvėnų bibliotekose susirinkusius vaikus bibliotekininkė Janina Butnorienė pasveikino su švente, palinkėjo, kad kiekviena vaikų diena būtų nepakartojama, kupina nerūpestingos vaikystės juoko, gražių emocijų, smagių nuotykių bei atradimų  ir pakvietė visus į kiemą.
Esant tokiai situacijai, kai šalyje dar tebesitęsia karantinas renginukas vyko bibliotekos kiemelyje, kur buvo organizuojami judrieji žaidimai su kamuoliu, edukacinės veiklos. Vaikai spėliojo mįsles, žaidė įvairius žaidimus Visų vaikų veidelius lydėjo laimė ir šypsenos. Vaikai – tai maži stebuklai, mūsų širdyje užimantys daugiausia vietos. Pasiklydę, išdykę, gražūs, jie verti ne tik mūsų rūpesčio, bet ir pastangų būti pažinti, todėl reiktų žvelgti giliau, ką reiškia būti vaiku, o ne tik į tai, ką reiškia vaiką auginti. Leiskime vaikui augti!

Janina Butnorienė,
Romučių ir Ringuvėnų bibliotekų bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 494
KVIEČIAME Į EUGENIJOS VALUNTIENĖS KNYGOS IR ALGIRDO KONTRIMO FOTOGRAFIJŲ PARODOS PRISTATYMAS ATIDARYMĄ MEŠKUIČIUOSE
TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE

Nėra komentarų