Paskelbta  Rgp 28, 2019

ŠVENTĖS „GILAIČIŲ VASARA“ ATGARSIAI

Rugpjūčio 23 dieną Gilaičiuose vyko tradicinis renginys „Gilaičių vasara“. Nuo pusiaudienio vaikai galėjo dalyvauti smagioje edukacijoje „Piešimas ant drobės netradicinėmis priemonėmis“. Užsiėmimą vedė edukatorė-dailininkė kuršėniškė Zita Volkvičienė. Vėliau ne tik vaikų, bet ir vyresniųjų laukė įdomus susitikimas su knygutės „Laumės pasakos“ autore Sigita Kubiliene, bei televizijos projekto „Lietuvos balsas“ dalyve Deimante Brazdeikyte.

Susitikime buvo įdomu paklausyti, kaip iš Žemaitijos mažo Alsėdžių miestelio kilusi Sigita Kubilienė, pradėjo savo kūrybinį kelią. Visiems magėjo paklausti, kaip gimė pirmoji knyga, ir kodėl autorė išvyko dirbti ir gyventi į Švediją. Netikėta buvo ir tai, kad Sigita pati iliustravo knygutę, o bičiulė Deimantė Brazdeikytė, šiuo metu dirbanti muzikos mokytoja Klaipėdoje, sukūrė žaismingą dainelę, ir įrašė į CD diską. Sigita išdavė paslaptį, kad šiuo metu baigia ir antrąją savo knygą „Katytės Matildos istorijos“, todėl visus pakvietė įsijungti į kūrybinę užduotį – nupiešti katiną. Autorė surinkusi vaikų piešinėlius, pažadėjo, kad gilaitiškių kūrybiniais darbeliais bus iliustruota nauja jos knygutė. Po kūrybinės užduoties susitikimo dalyviai buvo vaišinami nepaprastai gardžiu, sultingu arbūzu, kurį atsivežė viešnios.

Baigiantis popietei, Deimantė Brazdeikytė tiek mažus, tiek vyresnius pakvietė į nuotaikingą ratelį pažaisti ir padainuoti. Šventės organizatorės viešnioms įteikė padėkas ir atminimo dovanėlės, o visi norintys galėjo įsigyti knygą „Laumės pasakos“ su autorės autografu. Šiuo susitikimu dar nesibaigė šventiniai renginiai. Vaikai ir jaunimas vėliau galėjo įsijungti į sportines rungtis, linksmas estafetes, žaidimus. Baltijos kelio 30-ečiui buvo parengta spaudinių paroda, rodytas dokumentinis filmas.

Rita Bielskienė,
Gilaičių bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 750
DRĄSUČIŲ BIBLIOTEKA PRISIJUNGĖ PRIE SPORTO ŠVENTĖS VEIKLŲ
SPALVOTA VASARA RAUDĖNŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų