Paskelbta  Bal 07, 2016

SVEIKI ATVYKĘ Į H. K. ANDERSENO PASAKŲ KARALYSTĘ

2016 m. balandžio 1 d. Šiupylių bibliotekoje vyko popietė „Sveiki atvykę į H. K. Anderseno pasakų karalystę“, skirta Tarptautinei vaikų knygelės dienai paminėti. Į renginį atvyko mažieji bibliotekos skaitytojai.
Popietės pradžioje vyresnioji bibliotekininkė Salvinija Šeškauskienė visus vaikučius pasveikino su artėjančia švente, kuri minima balandžio 2-ąją, žymaus danų pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimimo dieną.
Po sveikinimo prasidėjo varžytuvės. Bibliotekininkė buvo paruošusi keletą išbandymų vaikams. Jiems teko traukti po vieną spalvotą lapelį su užduotimi ir ją įveikti. Reikėjo iššifruoti mįsles, surasti knygutę, kad pavadinime būtų žodis „gimtadienis“,  atspėti, kas parašė Kakę Makę, Bjaurųjį ančiuką, parodyti savo mėgstamą knygutę, paskaityti eilėraštį ir daug kitų įdomių užduočių.
Vaikams labai patiko lenktyniauti ir prisiminti.  Už tai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis – knygelėmis. Bibliotekininkė padėkojo vaikams už aktyvų dalyvavimą, pasidžiaugė, kad vaikai ne tik patys skaito knygeles, bet sudomina ir savo jaunesniuosius broliukus ir sesutes, ir pakvietė ateityje draugauti su knyga, leistis į stebuklingą jų pasaulį.
Po renginio vaikai vaišinosi gimtadienio tortu ir limonadu, bendravo tarpusavyje, netgi dainavo.

Salvinija Šeškauskienė,
Šiupylių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,554
KURŠĖNUOSE – EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS IR MOKOMASIS SEMINARAS „SMĖLIO TERAPIJA“ IR „ŠVIEČIANTYS MOLBERTAI“
SPALVOTAS PASAULIS

Nėra komentarų