Paskelbta  Rgs 17, 2018

SVEIKATINIMO PASKAITA GINKŪNŲ BIBLIOTEKOJE

Kai kalbame apie meilę – griebiamės už širdies, kai kalbame apie rūpestį – skauda širdį, kai kalbame apie džiaugsmą – taip pat iš visos širdies. Tai kiek jai reikia atlaikyti? Juk tai tik  viena maža širdis. Todėl kiekvienas turime ja deramai pasirūpinti.
Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka,  vykdydama projektą „Pasitikime kintantį pasaulį“, struktūriniuose teritoriniuose padaliniuose organizuoja  sveikatinimo paskaitas.
2018 m. rugsėjo 13 dieną  Ginkūnų biblioteka pakvietė miestelio gyventojus į paskaitą  „Širdies kraujagyslių ligos: priežastys, diagnostika, gydymas“.  Ginkūnų seniūnijos salėje susirinkusieji turėjo galimybę išklausyti Šiaulių natūralios medicinos sveikatos centro „Vilcacora“ gydytojo Tomo Vilūno patarimus, kaip valyti kraujagysles ir kaip jų dar labiau neužteršti. Dalyviai įdėmiai klausėsi, užsirašinėjo gydytojo patarimus.
Gydytojas Tomas Vilūnas į biblioteką atvežė ir iš projekto lėšų nupirktas priemones: automatinį žastinį kraujospūdžio matavimo aparatą „Rossmax X1“, glikemijos matavimo aparatą (gliukometrų „Ascensia Contour Plus“ komplektą su 50 vnt. diagnostinių testų) ir „Įstaigos pirmos medicininės pagalbos rinkinį“.
Norisi tikėti, kad ši paskaita padės rūpintis savo sveikata  ne tik tuomet, kai jau atsiranda rimtų problemų, bet gerokai anksčiau, kol esame visiškai sveiki ir mūsų širdelė „dar  neprašo atostogų“.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,014
GINKŪNŲ BIBLIOTEKOJE – KŪRYBINIS UŽSIĖMIMAS „BARŠKUČIO GAMYBA“
RUGSĖJO 27 D. MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE PASKAITA „ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGOS: PRIEŽASTYS, DIAGNOSTIKA, GYDYMAS“

Nėra komentarų