Paskelbta  Sau 26, 2017

SUSITIKIMAS SU MEDŽIOTOJU GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE

Sausio 25 dieną Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje įvyko Gruzdžių lopšelio-darželio „Puriena“ priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikučių ir medžiotojo Rimgaudo Kielos susitikimas. Šio žmogaus dėka bibliotekoje organizuota Gruzdžių medžiotojų trofėjų paroda: šerno, vilko, lapės, usūrinio šuns kailiai, briedžių ragai, lapių, vanago, pelėdos iškamšos.
Ši netradicinė paroda privertė aiktelėti mažuosius darželinukus iš nuostabos. Juos pasitiko medžiotojų apranga pasipuošęs šio renginio iniciatorius Rimgaudas Kiela. Jis papasakojo apie parodos trofėjus, apie medžioklę: kokie reikalavimai keliami medžioklės metu, koks turėtų būti medžiotojas bei daug smagių nutikimų iš medžiotojų gyvenimo. Mažieji klausytojai norėjo daug sužinoti, todėl vienas paskui kitą klausinėjo svečią. O parodžius vanago iškamšą, visi draugiškai uždainavo dainą apie vanagėlį.  Už gražų pasirodymą buvo apdalinti saldumynais.
Šis šiltas susitikimas suteikė daug žinių ne tik vaikams, bet ir renginyje dalyvavusiems suaugusiems. O kadangi renginys vyko bibliotekoje, tai jį užbaigėme knygelių apie miško gyvūnus peržiūra ir aptarimu.

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,600
PADĖKA UŽ AKTYVŲ DALYVAVIMĄ „KNYGŲ KALĖDŲ“ AKCIJOJE
VASARIO MĖNESIO ĮŽYMIOS DATOS (2017 M.)

Nėra komentarų