Paskelbta  Lap 23, 2016

SUSITIKIMAS SU KNYGOS BIČIULIAIS

,,Žodžiai apie pasitikėjimą, gerumą, palankumą, viltį, ištvermę- išminties perlai, nušviečiantys ir padrąsinantys gyvenimo kely.“
( Helen Exley)

Gerumas ir palankumas, padrąsinantys žodžiai ir viltis užliejo Kurtuvėnų mokyklos-daugiafunkcio centro darbuotojų širdis susitikime, organizuotame Bibliotekos metams pažymėti.
2016 m. rugsėjo 19 d. Šiaulių Rotary klubas ,,Harmonija“ apsilankė Kurtuvėnų bibliotekoje.  Rotary klubo ,,Harmonija“ prezidentė Jurgita Jankauskienė pasidžiaugė, kad ir šiais laikais bibliotekos išlieka šviesuliais miestelių, kaimų gyventojams. Svečius pasitiko Kurtuvėnų mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Laimutė Garbačauskienė ir miestelio bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Aurelija Kniurienė.  Klubo dalyvės buvo pasitiktos skambiomis dainomis, kurias atliko vyresnioji bibliotekininkė A. Kniurienė, Kurtuvėnų mokyklos-daugiafunkcio centro neformaliojo ugdymo pedagogė Jelena Šerienė ir miestelio bendruomenės narė Stefanija Volbikienė. Bibliotekininkė ir centro direktorė pasidalino savo rūpesčiais ir džiaugsmais apie spaudos ir literatūros svarbą miestelio bendruomenei. Bibliotekų metų proga  Rotary klubo ,,Harmonija“ atstovės Kurtuvėnų bibliotekai padovanojo knygų ir mokymo priemonių.
Laimutė Garbačauskienė pasidžiaugė čia dirbančia bibliotekininke. Ji sakė, kad tai miela, šilta, kompetentinga asmenybė, nuolat kviečianti užeiti  į biblioteką, pasiūlanti knygą, naujausią spaudą, suteikianti naujausių žinių iš socialinių tinklų, burianti darbuotojas ir vaikus.
Svečiams įspūdį paliko, bibliotekoje sukaupta medžiaga apie Kurtuvėnus ir kitus Šiaulių rajono miestelius, jų istorijos. Vietinius gyventojus ir atvykstančius į modernią ir  kompiuterizuotą biblioteką džiuginančiai stebina čia sukauptas knygų fondas, spaudos gausa mažiesiems, jaunesniems  ir vyresnio amžiaus žmonėms.
Renginiai, susitikimai labai reikalingi, plečia akiratį atvykstantiems apie miestelio bibliotekos  tradicijas ir kultūrą.
Nuoširdžiausią padėką klubui ,,Harmonija“ už geranorišką bičiulystę, paramą ir bendradarbiavimą išreiškė direktorė ir bibliotekininkė. Geranoriškumo ir pagalbos dėka Kurtuvėnų bibliotekos skaitytojas apdovanotas nauja knygos mintimi ir asmenine dvasios palaima.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,524
AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKOJE PRADĖTA VYKDYTI AKCIJA „KNYGŲ KALĖDOS“
ŠIAURĖS ŠALIŲ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ KURTUVĖNUOSE

Nėra komentarų