Paskelbta  Bal 22, 2016

SPALVINGOS PARODOS KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE

Kviečiame  apsilankyti  Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje  ir pasidžiaugti lopšelio-darželio „Nykštukas“ „Žiniukų“ (auklėtojos –  Živilė Stonkutė ir Danutė Narbutienė) grupės vaikučių ir jų tėvelių sukurtų knygučių paroda „Mano vaikystės knygelė“.  Daugelis knygelių   labai įdomios – erdvinių  formų, sukurtos kirpimo ir  klijavimo  būdu.
Kita – ne mažiau spalvingesnė,  to paties darželio  vaikučių darbelių  paroda „Pavasariniai pasveikinimai“.  Parodos veiks iki  balandžio  30 dienos.
Vyresniuosius savo skaitytojus –  moksleivius ir jų tėvelius kviečia informatyvi  ir pažintinė paroda „Susipažink“. Joje talpinamos nuotraukos, supažindinančios moksleivius su  viešosios įstaigos  Kuršėnų politechnikos mokykloje rengiamomis profesijomis.  Parodos autoriai:  viešosios įstaigos Kuršėnų politechnikos mokyklos bibliotekos vedėja Rasa Steponavičienė ir bibliotekininkė Audronė Kovėrienė, nuotraukos Rasos Steponavičienės ir Ingos Viršilienės.
Paroda veiks iki gegužės 15 dienos.  Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos nuoširdžiai džiaugiasi ir dėkoja savo nuolatiniams partneriams už bendradarbiavimą.

Janina Spulginienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,576
KNYGŲ PERSONAŽAI APSILANKĖ BIBLIOTEKOJE
LITERATŪROS PAMOKOS BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų