Paskelbta  Geg 26, 2017

SMĖLIO IR SPALVŲ TERAPIJA DRĄSUČIŲ BIBLIOTEKOJE

2017 m. gegužės 17 dieną Drąsučių pagrindinės mokyklos ketvirtokai su auklėtoja Ilona Glodeniene buvo pakviesti į Drąsučių biblioteką, kur vyko edukacinis užsiėmimas „Smėlio ir spalvų terapija“. Mokinukams buvo pristatyti, smėlio ir šviesos staliukai su kinetiniu smėliu bei manų kruopomis taip pat šviečiantis molbertas, ant kurio galima piešti guašu ar kitomis priemonėmis.
Vaikai ant smėlio piešė jau vis labiau artėjančias vasaras atostogas: saulę, jūrą, ežerus, žaidimus gamtoje ir kt. Labiausiai vaikus sužavėjo kinetinis smėlis. Jį minkė, spaudė, bėrė tarp pirštų, statė pilis.
Galimybės susipažinti su smėlio staliukais ir šviečiančiu molbertu nepraleido ir tos pačios mokyklos pirmokėliai su auklėtoja Dale Gedmontiene. Jie bibliotekoje apsilankė gegužės 19 dieną. Pirmokėliai, kaip ir ketvirtokai, tokias užimtumo ir atsipalaidavimo priemones matė pirmą kartą.
Mokinukams po pamokų ateiti į biblioteką ir atsipalaiduoti piešiant ant smėlio staliukų arba molberto buvo puiki nematyta ir neišbandyta pramoga. Visi labai tikisi, kad šias inovatyvias dailės priemonės bibliotekoje bus galima išbandyti dar ne kartą.

Neringa Skėrytė,
Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,621
DVIRAČIAIS PO ŠIUPYLIŲ KRAŠTĄ
PAVASARIO IŠLYDĖTUVĖS KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE

Nėra komentarų