Paskelbta  Lap 07, 2016

„SMALSUČIAI“ IŠ ŠIAULIŲ SVEČIAVOSI IR MOKĖSI VAIDINTI GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE

Lapkričio 2 d. Šiaulių lopšelio darželio „Ežerėlis“ „Smalsučių“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Laura Zinkevičienė dalyvavo edukacinėje pamokėlėje „Teatrinės lėlės. Kas tai?“ Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje. Vyresnioji bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė papasakojo apie teatro lėles, jų pasigaminimą ir vaidinimus. Buvo išdalintos lėlės ir vaikai patys tapo aktoriais – su lėlytėmis dainavo daineles, šoko, bendravo tarpusavyje. Auklėtoja stebėjosi, kad vaikai, lėlių pagalba, visai kitaip bendrauja tarpusavyje, atsiskleidė visiškai kitokios jų savybės. Net ir patys nedrąsiausi grupės vaikučiai aktyviau bendravo, turėdami rankose lėlę, čia pat kūrė tam tikras vaidybines situacijas, ištraukas iš girdėtų pasakų ar filmukų.
Teatrinės lėlės – tai puiki edukacinė priemonė atskleidžianti vaikų kūrybinius gebėjimus, padedanti spręsti tarpusavio bendravimo problemas bei patiems auklėtiniams „susidraugauti“ su savo vidiniais išgyvenimais ir įvairiomis fobijomis.

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,537
ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS KUŽIŲ FILIALAS PRISIJUNGĖ PRIE PROJEKTO „INTRIGUOJAME SKAITYTI“
VERBŪNŲ BENDRUOMENĖS ŠVENTĖJE PRISTATYTAS FILMAS, SUKURTAS VYKDANT VERBŪNŲ BIBLIOTEKOS PARENGTĄ PROJEKTĄ „VERBŪNAI – ČIA MŪSŲ ETNINĖ SAVASTIS, ČIA AŠ GYVENU“.-

Nėra komentarų