Paskelbta  Geg 07, 2020

BIBLIOTEKOS PRISIJUNGĖ PRIE AKCIJOS „LIETUVA SKAITO“

„Lietuva skaito!“ – tai gegužės 7-ąją, Lietuvai minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, vykstantis visuomeninis renginys, kviečiantis dalintis skaitymo virusu ir laužyti su skaitymu susijusius stereotipus. Lietuvos leidėjų asociacijos (LLA) ir Lietuvos spaustuvininkų asociacijos (LISPA) inicijuojama skaitymo skatinimo akcija vyksta kasmet, nuo 2015 m.

Prie šios gražios ir prasmingos akcijos prisijungė dalis Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Varputėnų, Bazilionų, Naisių, Gruzdžių Augustino Griciaus, Kužių padaliniai.

Skaito visa Lietuva – skaitėme ir mes Varputėnų bibliotekos skaitytojos, prisilaikydamos visų saugumo reikalavimų. Skaitymui pasirinkome klasiką Antaną Vienuolį. Malonu buvo prisiminti jo parašytus kūrinius, kuriuos jaunystėje skaitėme, mokykloje rašėme rašinius. Stasė Dobrovolskytė perskaitė padavimą „Platelių ežero paslaptis“. Bibliotekininkė Vida Bernotienė priminė A. Vienuolio biografiją ir kūrybą. Nors ir kaukėm, tačiau po tokio ilgo nesimatymo – tikra palaima. O ir koks gamtos grožis mus supo lauke…

Prie skaitymų prisijungė ir Bazilionų bibliotekos bibliotekininkė Asta Platiakienė kartu su aktyvia skaitytoja Manta Karlinskaitė skaitė Romualdo Ozolo romano „Pradžių knyga“ ištraukas.

Augustino Griciaus kūryba dalijosi Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė.

Skaitymai vyko ir Kužiuose!

 

 

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus informacija

 

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 504
DRĄSUČIŲ BIBLIOTEKININKĖS MINTYS APIE ŽODŽIO „KNYGA“ REIKŠMĘ
ŠIAULIŲ APSKRITIES POVILO VIŠINSKIO BIBLIOTEKA SUKŪRĖ SKAITYTOJAMS NAUJĄ SKILTĮ – „POVILIUKAS REKOMENDUOJA“

Nėra komentarų