Paskelbta  Lap 16, 2016

SKAITYMAS BALSU GINKŪNŲ BIBLIOTEKOJE DEGANT ŽVAKUTĖMS

siaures2-600x305Šiais metais Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Lietuvoje rengiama jau dvidešimtą kartą, o Ginkūnų bibliotekoje – ketvirtą. Tai tradicinė šviesos ir knygos šventė, kuri kiekvieną rudenį sujungia bibliotekas abipus Baltijos jūros.  Jos tikslas – supažindinti Lietuvos skaitytojus su Šiaurės šalių literatūros lobiais ir kultūros paveldu. 2016-ųjų metų Šiaurės šalių bibliotekų savaitės tema — „Ateitis Šiaurės šalyse“. Ateitis – tai, kas mus visus vienija. Vieni apie ateitį svajojame kaip apie jaudinantį ir galimybių kupiną laiką, kiti dėl jos nerimaujame ar netgi prisibijome – o gal ateitis yra tiesiog visa ko mišinys. Vienas iš pagrindinių šio renginio akcentų – skaitymo balsu skatinimas ir populiarinimas jaukioje atmosferoje degant žvakutei.
Kaip ir kiekvienais metais, renginyje dalyvavo Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos mokiniai.  Skaityti žvakučių šviesoje antradienio rytą į Ginkūnų biblioteką susirinko  5 klasės moksleiviai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Aušra Višniauskiene. Vyresnioji bibliotekininkė Rimvida Linauskienė mokiniams pristatė projektą, skaitė ištrauką iš Stian Hole knygos „Garmano vasara“. Projektoriaus pagalba buvo rodomas skaitomos knygos viršelis ir iš knygos parinktos iliustracijos. Po to visi diskutavome Ateities tema.
Bibliotekoje parengta Ginkūnų Sofijos  ir Vladimiro Zubovų mokyklos 6 klasės mokinių spalvinės raiškos paroda “Mano žvilgsnis į ateitį”.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,364
Seminare „Spalvų ir formų terapija meninio ugdymo pamokose“ Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė pristatė edukaciją
ŠIAURĖS ŠALIŲ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ ŠAKYNOS BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų