Paskelbta  Spa 02, 2018

ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS DARBUOTOJŲ VISUOTINIS SEMINARAS

2018 m. rugsėjo 28 dieną Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai rinkosi į visuotinį seminarą. Jo metu Informacijos ir kraštotyros skyriaus vedėja Rita Nesavaitė aptarė bibliotekos informacinio darbo ir paieškos sistemų aktualijas, Fondo komplektavimo ir tvarkymo skyriaus vedėja Albina Černikienė skaitė pranešimą „ŠRSVB Fondo komplektavimo ir panaudojimo analizė, išvados, kitos darbo aktualijos 2018 m.“. Apie duomenų apsaugą įvairiose srityse ir projektinę veiklą pasakojo Almantas Šlivinskas, l. e. p. direktorės pavaduotojas, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos duomenų apsaugos pareigūnas. Pranešimą „Mūsų rajono bibliotekų sėkmės ir nesėkmės („Skaitymo iššūkis” ir kt. konkursai). Bibliotekos veiklos dokumentai“ pristatė vyriausioji metodininkė Audronė Kiršinaitė. Apie einamuosius su bibliotekos darbu susijusius klausimus kalbėjo bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė.
Visuotinio seminaro metu pasveikinti neseniai bibliotekoje pradėję dirbti darbuotojai: vyresnioji specialistė personalui ir raštvedybai Rima Vilkienė, Bridų bibliotekininkė Rasa Šiškuvienė ir bibliotekinių procesų automatizavimo inžinierius Kostas Aleksandrovičius.
Šiaulių rajono bibliotekininkai taip pat laikė „Bibliografinio raštingumo testą“. Džiaugiamės, kad daugiausiai balų surinko Kužių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Nijolė Viktoravičienė, kuri apdovanota specialiu prizu.
Antroje seminaro dalyje vyko  iniciatyvos „Langas į ateitį“ projekto „Prisijungusi Lietuva“ IRT raštingumo ugdymo ir bendruomenių pritraukimo mokymai, kuriuos vedė VšĮ „Homo Eminens ” (Vilnius) atstovai.

Roberta Rasikienė,
Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė

Nuotraukos Robertos Rasikienės

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,094
BIBLIOTEKA – KURŠĖNŲ RUDENS GĖRYBIŲ MUGĖJE – JOMARKE
POPIETĖ „TARP PRAEITIES IR DABARTIES“ KURTUVĖNUOSE

Nėra komentarų