Paskelbta  Gru 06, 2016

ŠIAULIŲ RAJONO KULTŪROS DARBUOTOJŲ ŠVENTĖ

Gruodžio 2 dieną Šiaulių rajono savivaldybės kultūros skyriaus salėje džiugiai nusiteikę rinkosi kultūros darbuotojai. Renginys buvo skirtas šiek tiek įsijausti į artėjantį šventinį laikotarpį ir pagerbti šiais metais jubiliejus šventusius darbuotojus. Susirinkusiems  pradžioje buvo demonstruojamas filmas „Kalėdų belaukiant”.
Popietę su Advento papročiais, burtais ir kitomis tradicijomis vedė Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro direktorė Jovita Lubienė. Ypatingai gražiai pagal pasirinktos spalvos simbolinę žvakę, supažindinta su ateinančių metų pokyčiais, sėkmių kryptimis.
Lyriškus, ypatingai tinkančius šiam susikaupimo laikotarpiui, muzikinius kūrinius dovanojo Kultūros centro Gilaičių filialo Kužių salės meno vadovė Kristina Lučinskaitė, Kultūros centro Meškuičių filialo meno vadovas Rolandas Erniulis ir saviveiklininkė Vitalija Šapkienė.
Adventinę nuotaiką skleidė ir dar viena tradicija: duonos laužymas ir dalijimasis. Kultūros darbuotojai išsiskirstė pasisėmę jaukių, šiltų akimirkų, minčių ateinančios žiemos šventėms ir žinoma naujų idėjų būsimoms veikloms. Susirinkusiems šiltų ir ramių artėjančių švenčių palinkėjo Šiaulių rajono savivaldybės administracijos kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus.

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkė

Nuotraukos Almanto Šlivinsko

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,619
KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE STARTAVO AKCIJA „KNYGŲ KALĖDOS“
ADVENTINĖ POPIETĖ IR „KNYGŲ KALĖDOS“ NAISIŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų