Paskelbta  Lap 07, 2019

„SIAUBINGAS VAKARAS KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE“

Vis labiau Helovinas populiarėja Lietuvoje. Manoma, kad tai amerikietiškos tradicijos, bet iš tiesų jo šaknys slypi Europos pagonių ritualuose. Šios šventės tradicijos siekia priešistorinius laikus, o rašytiniuose šaltiniuose šventė buvo aprašyta prieš tūkstantį metų.
2019 m. spalio 30 d. 17 val. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje surengta šventė „Siaubingas vakaras bibliotekoje“. Į biblioteką buvo kviečiami tėvai su vaikais, apsirengė gąsdinančiais rūbais ir kaukėmis.
Kiekvienas dalyvis galėjo išbandyti virtualios realybės akinius ir pasijausti kaip siaubo filme, o kiti tamsoje galėjo piešti ant šviečiančio molberto.
Svečiai atsinešė heloviniškų vaišių, vienas kitą vaišino, skaitė voratinkliais ir vorais apkibusį Helovino meniu, kuriame buvo „Kepti raganų piršteliai“, „Vytintos tarantulų kojos“, „Skrudintos šikšnosparnių ausytės“.
Surengtas žaidimas „Paliesk rankomis ir atspėk, kas slepiasi dėžėje“ sulaukė daug linksmo juoko.
Kitoje erdvėje vyko moliūgų raižymo edukacinis užsiėmimas. Smagiais pokštais ir žaidimais, šventę, atspindinčiais dekoracijomis visi ilgai siautė ir linksminosi.

Joneta Filinskė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

Nuotraukos: Dovilės Navickaitės ir Astos Urbelienės

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 559
KVIEČIAME! LAPKRIČIO 15 D. KONFERENCIJA IR METŲ KRAŠTOTYRININKO ŠVENTĖ KURŠĖNUOSE
SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI VOVERIŠKIŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų