Paskelbta  Rgs 16, 2019

SENJORŲ DIENOS INTERNETE 2019

Gerbiamieji projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeniniai konsultantai, mieli kolegos bibliotekininkai,

dar kartą nuoširdžiai dėkojame visoms bibliotekoms už aktyvų ir sėkmingą dalyvavimą praėjusiųjų metų akcijoje „Senjorų dienos internete 2018“. Jos tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, kritiškai vertinti informaciją, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.
Įvykusios akcijos sėkmė, populiarumas ir praktinė nauda senjorams įpareigoja mus visus tęsti šias veiklas, todėl spalio 21-25 d. vėl organizuojama nacionalinė akcija „Senjorų dienos internete 2019“. Atsižvelgdami į rezultatus ir pageidavimus, plečiame akcijos dalyvių tinklą ir šiais metais jungtis į akcijos veiklas kviečiame ne tik centrines viešąsias bibliotekas, bet ir kuo didesnį skaičių viešųjų bibliotekų filialų.

Ir šiais metais akcijoje dalyvauja Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, kuri yra projekto „Prisijungusi Lietuva“ partnerė.

Š. m. rugsėjo 24 d. 11 val. maloniai kviečiame Jus visus dalyvauti bibliotekininkams skirtame internetiniame seminare (webinare) „Pasitinkant Senjorų dienas internete 2019“!

Seminare pristatysime, kokios artimiausios veiklos Jūsų laukia šioje nacionalinėje akcijoje.

Jūs sužinosite:

  • kokias temas nagrinėsime šių metų Senjorų dienose;
  • kokie ekspertai ir potemių moderatoriai kalbės apie e. sveikatą senjorams („Technologijų vitaminai“); apie galimybes patogiai keliauti („Pats sau gidas“); turėti visą banką savo kišenėje („Bankas tavo rankose“); užsiimti išmaniąja augalininkyste („Išmanusis daržas“) ar tapti senjoru influenceriu, naudojantis socialiniais tinklais („Bendraukime neribotai!“).
  • kokias praktines užduotis prašysime Jūsų atlikti su į biblioteką atvykusiais senjorais; kokias elektronines paslaugas išbandyti;
  • kokie prizai ir paskatinimo dovanėlės lauks aktyviausių Senjorų savaitės dalyvių ir, žinoma, organizatorių – bibliotekininkų, skaitmeninių konsultantų ir kt.

Transliacijos metu bus galimybė atsakyti ir į Jums rūpimus klausimus.

Seminaro trukmė – iki 60 min. su atsakymais į klausimus.

Seminaro transliaciją galėsite stebėti internetu (per mobiliuosius įrenginius arba kompiuterius) tiesiogiai nurodytu laiku arba peržiūrėti Jums patogiu laiku po įvykusios transliacijos.

Kitą savaitę, artėjant seminaro dienai, atsiųsime tiesioginės transliacijos nuorodą.

Iki malonaus susitikimo pirmojoje ciklo transliacijoje rugsėjo 24 d. 11 val.

Naudingo žiūrėjimo!

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ komanda,

tel. +370 616 04549

www.prisijungusi.lt

Apie projektą „Prisijungusi Lietuva“

Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes. Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

 

 

 

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.  

 

 

 

 

 

Kategorijos Kvietimai
Pasidalinti įrašu
  • 884
09. „FISCHERTECHNIK“ KONSTRUKTORIŲ EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS 9–16 M. VAIKAMS IR JAUNUOLIAMS (KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE)
SKELBIAMAS KONKURSAS ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS METŲ KRAŠTOTYRININKO PREMIJAI GAUTI  

Nėra komentarų