Paskelbta  Bir 02, 2017

ŠĖLIONĖS IR STAIGMENOS SU KAKE MAKE IR PEPE ILGAKOJINE GINKŪNUOSE

Besparnis būtų gyvenimas,
Tuščias, niūrus, vienareikšmis,
Jeigu jo nenušviestų vaiko šypsnys,
Jei šviesus vaiko juokas
Nepaglostytų mūsų širdies,
Meilei jos nepažadintų,
Nepaskatintų globai, gerumui, kūrybai.

    /Just. Marcinkevičius/

 Žiūrėkime į vaikus taip, kaip žiūrima į medžius – su dėkingumu, nes tai palaima, bet be lūkesčių ar norų; juk nereikalaujame, kad medžiai būtų kitokie. Mylėkime vaikus tokius, kokie jie yra.
Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Vaikystė – nepakartojamas žmogaus gyvenimo etapas. Mūsų, suaugusiųjų, pareiga apsaugoti vaikystę – mažų žmogučių svajones ir norus paversti realybe.
2017 m. birželio 1 d. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Ginkūnų filialas kartu su Ginkūnų biblioteka organizavo renginį vaikams „Šėlionės ir staigmenos su Kake Make ir Pepe Ilgakojine“, kuris vyko Ginkūnų parke. Menų dirbtuvėlėse „Dovana tėveliui“ vaikai, kartu su tėveliais ir močiutėmis dekoravo vazonus, taiklumui – mėtė kamuoliukus į plastikinį kibirą, visiems gerai pažįstamos knygų herojės – Kakė Makė (Karolina Jasiukevičiūtė, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja ir Pepė Ilgakojinė (Asta Urbelienė, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos bibliotekininkė) pūtė didžiausius muilo burbulus, modeliavo balionus.
Dalyvauta visuotinėje akcijoje „Taikos glėbys“ . Visi kartu susikibę rankomis  sušukome žodį – TAIKA. Draugų būryje šventė buvo linksma ir spalvinga.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos ir filmuota medžiaga Gabijos Orlakaitės

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,693
KNYGOS BIČIULIŲ ŠVENTĖ RAUDĖNUOSE
POPIETĖ „VAIKYSTĖS VAIVORYKŠTĖS SPALVOS“ KURTUVĖNUOSE

Nėra komentarų