Paskelbta  Vas 13, 2019

SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖ ŽADŽIŪNŲ BIBLIOTEKOJE

2019 m. vasario 4– 9 d. vyko  teminė akcija „ Saugesnio interneto savaitė“. Teminės akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, ypatingai tarp jaunesnių interneto naudotojų, prisidėti prie saugesnio interneto kūrimo. Prie šios akcijos prisijungė ir Žadžiūnų biblioteka. Užsiėmimai vyko visą savaitę. Bibliotekos lankytojai buvo kviečiami pasižiūrėti trumpų vaizdo siužetų apie asmeninių duomenų apsaugą, internetines pažintis, prisijungimų prie elektroninių svetainių ir t. t. Susirinkusieji drauge noriai aptarinėjo apie ką tik matytus vaizdo siužetus.
Su jaunaisiais bibliotekų lankytojais vyko diskusija  „ Būkime saugūs internete“. Bibliotekininkė Ona Skirmantienė  priminė kaip saugiai naršyti internete, bendrauti socialiniame tinkle „Facebook“, vengti dalytis asmenine informacija su nepažįstamaisiais.
Renginių metu veikė paroda „Saugus ir draugiškas internetas“. Su dalyviais aptarėme eksponuojamus leidinius, kalbėjome apie atsargaus elgesio internete taisykles. Spręsdami testą „ Ar esi saugus internete“  kiekvienas turėjo galimybę pasitikrinti, ar moka saugiai elgtis internete. Daugelio dalyvių žinios buvo įvertintos kaip atsakingų vartotojų. Dalyvavusiems Saugesnio interneto savaitės veiklose buvo įteikti pažymėjimai.
Rengiant užsiėmimus pasinaudota šviečiamųjų saugesnio interneto veiklų metodine medžiaga.
Saugaus interneto savaitė leido  geriau pažinti ne tik naujas bendravimo galimybes, bet ir kartu susimąstyti apie atsakingą ir saugų buvimą internetinėje erdvėje.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 766
SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖ ŠIUPYLIŲ, VOVERIŠKIŲ IR KUŽIŲ BIBLIOTEKOSE
PRIIMAMI PRAŠYMAI LEIDYBOS DALINIAM FINANSAVIMUI

Nėra komentarų