Paskelbta  Vas 15, 2017

SAUGAUS INTERNETO SAVAITĖ GRUZDŽIUOSE

Nuo  vasario 6 iki 10 dienos  Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje vyko renginiai  skirti Saugaus interneto savaitei.

Vasario 7 dieną  valandėlėje suaugusiems ,,Vaikas internete. Ar tai saugu?“ pasakojome, kokios nelaimės tyko vaikų internete, apie ką reikia kalbėtis su jaunaisiais interneto lankytojais, kad užkirsti kelią  nemaloniems netikėtumams.

Vasario 9 ir 10 dienomis  į  popietes ,,Saugesnio interneto pamokas“ rinkosi Gruzdžių gimnazijos 10 ir 11 klasės mokiniai. Vaizdingų nuotraukų ir filmuotos medžiagos pagalba  kalbėjome apie

neatsakingą elgesį  internete, apie pažintis per  socialinius tinklus,  kad socialiniai tinklai gali būti ne tik naudingi, bet ir žalingi.  Daug diskutavome ta tema, dalinomės pažįstamų  ar draugų nutikimais, kai per daug pasitikima ,,draugais“ iš Facebook, kaip juokais įkeltos nuotraukos pridaro nenumatytų problemų ar netgi priveda iki savižudybės.

Renginių metu  buvo parengta  paroda ,,Kad draugiškas internetas netaptų priešu“.  Parodoje buvo įvairiausių knygelių, kuriose  patariama  kaip reikia saugiai elgtis internete. Bibliotekoje  visą savaitę su mažaisiais bibliotekos interneto lankytojais aptarėme parodoje eksponuojamus leidinius,  kalbėjome apie saugumą  ir atsakingą elgesį prie kompiuterio.

,,Nepamiršk, kad internetas nuostabus išradimas, bet tave supa dar daugybė nuostabių dalykų  –  nepražiopsok jų!“

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,744
GINKŪNŲ BIBLIOTEKOJE – RANKDARBIŲ PARODA „MANDALOS IŠ SIŪLŲ“
KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE PRADINUKAI RUOŠĖSI KONKURSUI „PASAULIO PASAKOS“

Nėra komentarų