Paskelbta  Bir 07, 2018

Ruta Sepetys. Nelengvu keliu

Nelengvu keliu / Ruta Sepetys. – 2018. – 277, [2] p. UDK: 821.111(73)-31.

C

Knyga „Nelengvu keliu“ – tai meistriškai išaustas paslapčių, melo ir tiesos pasakojimas primena mums, kad meilė kartais ateina iš ten, iš kur jos negali nė tikėtis, o žmogus – pats savo laimės kalvis.
1950-ieji, Naujojo Orleano prancūzų kvartalas knibžda paslapčių, nusikaltėlių ir laisvo elgesio moterų. Septyniolikmetė Džozė Moren, plačiai žinoma kaip viešnamio prostitutės duktė, iš gyvenimo trokšta kur kas daugiau, nei gali pasiūlyti lengvo gyvenimo miestu pramintas Naujasis Orleanas. Ji sunkiai dirba, kad galėtų mokytis, o svarbiausia – ištrūkti iš miesto ir amžiams nuplauti gėdingą prostitutės dukters vardą. Tačiau paslaptinga mirtis Prancūzų kvartale sujaukia jos planus, ir Džozei tenka rinktis tarp mamos ir vienintelio išties besirūpinančio ja žmogaus.
„Knygoje netrūksta prasmingų minčių. Meistriškais potėpiais piešta aplinka, šmaikštus ir vaizdingas pirmuoju asmeniu perteiktas pasakojimas, įsimintina spalvingų personažų galerija ir kvapą gniaužianti intriga – puiki dovana išrankaus skonio skaitytojui.“
Kirkus Reviews
(Iš anglų k. vertė Valdas Petrauskas)

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 922
Mary Higgins Clark. Neišleisk iš akių
Melanie Benjamin. Penktosios aveniu gulbės

Nėra komentarų