Paskelbta  Lie 30, 2020

RUGILĖS KIBILDYTĖS PIEŠINIŲ PARODA „SPALVOTŲ MINČIŲ LOBYNAI“ ŠIUPYLIŲ BIBLIOTEKOJE

Šiupylių bibliotekoje nuo 2020  m. rugpjūčio 3 dienos veikia bibliotekos skaitytojos Rugilės Kibildytės piešinių paroda ,,Spalvotų minčių lobynai“, skirta Tautodailės metams.
Parodoje eksponuojami paveikslai, kuriuos sukūrė keturiolikmetė Rugilė Kibildytė. Nuo mažens Rugilė mėgo piešti. Ji stebino ne tik tėvus, bet ir mokytojus gebėjimu piešti įvairiais stiliais.
Šiuo metu Rugilė Kibildytė mokosi Šiaulių Gegužių progimnazijoje. Pradinėse klasėse lankė „Mažųjų menininkų“ būrelį, o nuo šeštos klasės lanko „Art deco“ būrelį. Dažnai atvažiuoja pas močiutę į Šiupylių kaimą. Ji – Šiupylių bibliotekos skaitytoja ir aktyvi bibliotekos renginių dalyvė.
Paroda ,,Spalvotų minčių lobynai“ – pirmoji jaunosios menininkės paroda Šiupylių bibliotekoje.
„Pamėgau piešti nuo vaikystės. Mama, močiutė mėgsta piešti, tai ir aš pamėgau. Piešdama aš išreiškiu save, noriu tobulėti. Labiausiai mėgstu piešti gamtą, gėles, gyvūnėlius ir abstrakciją. Naudoju įvairią techniką: piešiu guašu, akvarele, lieju akriliniais dažais, lipdau moliu ir po to nuspalvinu. Šioje parodoje mano piešinukai piešti guašu, akvarele, moliu, klijuoti popierėliais, akriliniais dažais“, – sako R. Kibildytė.
Nuoširdus ačiū Rugilei už gražius piešinius ir jų pristatymą bibliotekoje.

Maloniai kviečiame apsilankyti Šiupylių bibliotekoje ir susipažinti iš arčiau su jaunosios menininkės kūryba. Paroda bus eksponuojama iki rugsėjo 10 d.

Salvinija Šeškauskienė,
Šiupylių bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 340
RUGPJŪČIO 4, 5, 6 D. KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS „BALTŲ ŽENKLAI ANT DROBĖS“ KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE
DRĄSUČIŲ BIBLIOTEKA KVIEČIA VAIKUS VEIKLIAI PRALEISTI RUGPJŪTĮ

Nėra komentarų