Paskelbta  Rgp 14, 2019

ROXANE DHAND. PERLŲ ŽVEJO ŽMONA

Perlų žvejo žmona / Roxane Dhand. – [2019]. – 364, [1] p. UDK: 821.111-31.

„Perlų žvejo žmona“ – tikrais faktais paremtas debiutinis britų rašytojos Roxane Dhand romanas apie drąsią moterį, Australiją ir perlų gavėjus.

Meizė neturi kito pasirinkimo – jos šeima reikalauja, kad ji paliktų Angliją, keliautų į Australiją ir ten ištekėtų už savo pusbrolio, turtingo perlų magnato Meitlando. Mergina niekada nematė savo giminaičio, todėl leidžiasi į kelionę net neįsivaizduodama, kas jos laukia.

Tame pačiame laive į kitą pasaulio kraštą Australijos valdžios kvietimu keliauja nardytojų būrys. Jie turėtų pakeisti perlų versle iki šiol dirbančius azijiečius. Deja, tokiu valdžios sprendimu džiaugiasi ne visi, nes perlų žvejybos įmonių savininkams už britų žvejų darbą teks mokėti brangiau.

Meizės akį patraukia vienas iš vienuolikos narų – Viljamas Kuperis. Ilgos kelionės metu jiedu susidraugauja. Vėliau, paaiškėjus, kad Meitlandas – ne svajonių vyras, o tiesiog prasigėręs pašlemėkas, jos palankumas Viljamui vis stiprėja.

Meitlandas turi ir daugiau paslapčių. Jis ir visi kiti, valdantys perlų žvejybos verslą, nenori atsiųstos britų narų pagalbos. Kad jų atsikratytų, jie pasirengę bet kam…

„Perlų žvejo žmona“ – tai ne tik meilės istorija. Knygoje pasakojama apie tikrus įvykius, nutikusius viename Australijos miestelyje. Perlų žvejybos verslo užkulisiai ir intrigos, to meto visuomenės normos ir luomų santykiai, rasinė įtampa – visa tai neišvengiamai kyla žemyne, kuriame susimaišo įvairios kultūros ir skirtingi gyvenimo būdai.

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/perlu-zvejo-zmona.html

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 674
RUGPJŪČIO 23 D. RENGINIAI, SKIRTI BALTIJOS KELIO 30-MEČIUI KURŠĖNUOSE
SANTA MONTEFIORE. PILIES ŠEŠĖLIUOSE

Nėra komentarų