Paskelbta  Spa 29, 2019

RINGUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE VYKO SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI PRADEDANTIESIEMS

 2019 m. spalio 17–25 d. Ringuvėnų bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  18 valandų trukmės skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems pagal programą „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“. Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes.
Į mokymus buvo kviečiami įvairaus amžiaus Ringuvėnų kaimo gyventojai, norintys išmokti naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu, rengti tekstinius dokumentus, saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos, naudotis elektroninėmis valdžios verslo ir laisvalaikio paslaugomis, bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais ir kt. Skaitmeninio raštingumo mokymuose pradedantiesiems dalyvavo 10 Ringuvėnų kaimo gyventojų. Mokymus vedė Ringuvėnų bibliotekos bibliotekininkė Janina Butnorienė.
Mokymai sutapo su spalio 21–25 dienomis vykusiomis tiesioginėmis transliacijomis „Senjorų dienos internete 2019“. Dalyviai turėjo galimybę stebėti transliacijas – „Bankas tavo delne“, „Pats sau gidas“, „Išmanusis daržas“ ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Internetinių seminarų metu, savo sričių ekspertai ir žinomi Lietuvos žmonės dalinosi žiniomis, patirtimi apie interneto ir technologijų privalumus skirtingose sferose.
Baigusiems mokymus įteikti pažymėjimai. Ačiū visiems dalyvavusiems ir kviečiame registruotis į pažengusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymus.

#PrisijungusiLietuva   #SenjoruDienosInternete2019

Janina Butnorienė,
Ringuvėnų bibliotekos bibliotekininkė

 

 

Kategorijos Naujienos Skaitmeninio raštingumo mokymai
Pasidalinti įrašu
  • 609
GINKŪNŲ BIBLIOTEKOJE – VĖLINIŲ FLORISTIKA
PROJEKTO „PRISIJUNGUSI LIETUVA“ SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI  RAUDĖNŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų