Paskelbta  Bal 30, 2018

RENGINIAI, SKIRTI NACIONALINEI BIBLIOTEKŲ SAVAITEI, RAUDĖNŲ BIBLIOTEKOJE

Nacionalinė bibliotekų savaitė Raudėnų bibliotekoje prasidėjo jau balandžio 19 d. Ketvirtadienio popietę į biblioteką atskubėjo Raudėnų mokyklos daugiafunkcio centro patys mažiausieji – darželinukai su mokytojomis: Alma Lučinskiene ir Birute Petronyte. Apsilankymo tikslas – sužinoti, kokios knygelės gyvena bibliotekoje. Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė papasakojo apie knygučių įvairovę, kad jos būna ne tik su gražiais paveikslėliais, bet ir kalbančios, grojančios, šviečiančios ir t.t. Vaikučiai su dideliu susidomėjimu apžiūrinėjo, kalbino, lietė knygutes.
Balandžio 20 dieną vyko 18-oji  Jurginių šventė Raudėnuose. Biblioteka dalyvavo netradicinio mokymosi dienoje „Partneriškas mokymasis atvirose ir dinamiškose aplinkose“, organizavo ir vedė edukaciją „Šviečiantys molbertai“.
Balandžio 23-oji Pasaulinė knygos ir autorinių teisių diena. Jos paminėti į biblioteką rinkosi raudėniškės, kurios neabejingos knygai ir menui. Buvo ne tik skaitomos knygos, bet ir perskaitytos mintys perkeliamos ant šviečiančių molbertų. Tai buvo dar nematytas ir daug teigiamų įspūdžių palikęs užsiėmimas.
Balandžio 24 d. 11 val. į biblioteką, pamatyti ir prisiliesti prie šviečiančių molbertų, atvyko trečiokai ir ketvirtokai su mokytoja Regina Skudrickiene. Jiems taip pat buvo nematyta edukacinė priemonė. Vaikai gavo užduotį – šiuo metu skaitomos knygos personažus nupiešti ant šviečiančio molberto ir pabaigus papasakoti, iš kokios knygos ir kokie personažai atkeliavo.
Balandžio 26 d. 10 val. į biblioteką atvyko Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė pristatyti naujos edukacinės priemonės – piešimo ant vandens – Ebru meno. Su šia nuostabia priemone susipažino ir praktiškai išbandė ne tik 40 Raudėnų mokyklos daugiafunkcio centro mokinių, bet ir mokytojai bei miestelio gyventojai. Visi liko sužavėti savo meno kūriniais. Šie darbai artimiausiu metu bus eksponuojami ne tik bibliotekoje, bet ir mokykloje. Nuoširdų ačiū tariame Robertai už nuostabų mokymą, didžiulę kantrybę ir naujas žinias.

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,106
ŠIMTMEČIO TVARKYMOSI AKCIJA „DAROM“ BRIDUOSE
GEGUŽĖS MĖNESIO ĮŽYMIOS DATOS (2018 M.)

Nėra komentarų