Paskelbta  Lap 20, 2018

RAŠYTOJO ARVYDO JUOZAIČIO VIEŠNAGĖ KURŠĖNUOSE

Publicistas, rašytojas, filosofas, humanitarinių mokslų daktaras, vienas iš Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio pradininkų, leidinių „Šiaurės Atėnai“, „Naujoji Romuva“ redaktorius, dr. Vinco Kudirkos premijos laureatas Arvydas Juozaitis 2018 m. lapkričio 16 dieną Kuršėnų miesto gyventojams pristatė savo naujausią knygą „Tėvynės tuštėjimo metas“. Šią knygą, skirtą gimtos šalies Lietuvos problemoms, autorius rašė septyniolika metų. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos parengtoje rašytojo leidinių parodėlėje jis pirmiausia išsirinko pasakojimų knygą „Tėvas Stanislovas“. Jausmingai ir išsamiai rašytojas supažindino klausytojus su knygos kūrimo istorija, dvasingą bendravimą su Tėvu Stanislovu ir neįkainojamą patirtį. Kiek kūrinių, tiek herojų, įvairiausių kraštų gyvenimų. Viena už kitą įdomesnė, kiekvienam skaitytojui savaip suprantama ir vertinama. Arvydas Juozaitis bendravo ir su, jau anapilin išėjusiu, mūsų gerbiamu kalbininku Vytautu Vitkausku.
Kuršėniškiai uždavė daug klausimų, dėkojo už intelektualų, inteligentišką, bendravimą, bibliotekos darbuotojos ir skaitytojai džiaugėsi padovanota nauja knyga su nepakartojamu įrašu: „Kuršėnams – šviesiajai Vytauto Vitkausko bibliotekai – su gilia pagarba – Arvydas Juozaitis. 2018.11. 16“. Nuoširdžius ir išskirtinius linkėjimus autorius įrašė ir į kitas savo knygas, esančias bibliotekoje.
Susitikimą su rašytoju Arvydu Juozaičiu organizavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras ir Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka.

Vida Ragauskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė
Nuotraukos Karolinos Jasiukevičiūtės, Astos Urbelienės, Vidos Ragauskienės

 

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 931
KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS FOTOMENO ERDVĖJE – KURŠĖNIŠKIŲ GIEDRĖS KARKALIENĖS IR MARTYNO BUDINO FOTOGRAFIJŲ PARODOS
BIBLIOTEKOS ATSTOVAI EDUKACINES VEIKLAS PRISTATĖ ŠIAULIŲ KNYGŲ MUGĖJE 2018

Nėra komentarų