Paskelbta  Lap 05, 2019

PROJEKTO „PRISIJUNGUSI LIETUVA“ SKAITMENINIO RAŠTINGUMO   MOKYMAI KUŽIŲ IR GILAIČIŲ BIBLIOTEKOSE

Projektu „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes. Ne išimtis ir  Kužių ir Gilaičių bibliotekos, kuriose taip pat buvo galima pasimokyti kompiuterinio raštingumo ne tik pradedantiesiems, bet ir pažengusiems.
2019 m. spalio 7–11 dienomis Kužių bibliotekoje vyko mokymai pažengusiems: „Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Efektyvaus laiko planavimas ir bendravimas“. Šešių valandų mokymuose dalyvavo penkiolika suaugusiųjų. Susipažinta su skaitmeninių nuotraukų redagavimo, animacijų ir koliažų kūrimo, saugaus ir atsakingo nuotraukų ir vaizdo įrašų skelbimo bei bendrinimo internete pagrindais.
Spalio 30 dieną dvylika gilaitiškių dalyvavo skaitmeninio raštingumo mokymuose  pažengusiesiems – „E. bendruomenės TAU: Atsakingas turinio publikavimas internete ir saugus naršymas“. Sėkmingai norinčių pagilinti žinias mokymo programą baigusiesiems dalyviams,  užpildžiusiems kursų baigimo anketą, buvo išduoti  kursų baigimo pažymėjimai.
Mokymus Kužių ir Gilaičių bibliotekose vedė lektorė, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė Roberta Rasikienė.
Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Rita Bielskienė,
Kužių ir Gilaičių bibliotekų bibliotekininkė

Nuotraukos  Ritos Bielskienės

Kategorijos Naujienos Svarbu
Pasidalinti įrašu
  • 606
„SENJORŲ DIENOS INTERNETE 2019“ – VARPUTĖNŲ BIBLIOTEKOJE
LAPKRIČIO 14 D. ANTANO BUDZINSKO KNYGOS „VIENATVĖ – DRAUGĖ MANO…“ PRISTATYMAS ŠAKYNOJE

Nėra komentarų