Paskelbta  Geg 18, 2016

PRADINUKAI – BIBLIOTEKOS SVEČIAI

Gegužės 13 d. Ginkūnų biblioteką aplankė Ginkūnų Sofijos  ir Vladimiro Zubovų mokyklos priešmokyklinės grupės vaikai (mokytoja K. Montvilienė), pirmokai (mokytoja D. Timinskaitė) ir antrokai (mokytoja J. Baškytė).
Mažiesiems skaitytojams vyresnioji bibliotekininkė Rimvida Linauskienė paaiškino, kur jie gali rasti vaikiškos literatūros, kaip išsirinkti knygeles ir supažindino su naudojimosi biblioteka  taisyklėmis. Džiugu, jog visi žinojo, kad bibliotekoje reikia elgtis gražiai: negalima garsiai kalbėti, bėgioti, trukdyti kitiems skaitytojams. Būsimi skaitytojai buvo supažindinti, su knygelių išdavimo ir grąžinimo tvarka.
Šiuo metu bibliotekoje veikia parodos „Kūryba iš vienos raidės“ bei literatūrinių personažų paroda „Atėję iš knygų“. Vaikams buvo smalsu pasižiūrėti į  kitų vaikų darbelius. Apžiūrėję parodą, pavartę spalvingas, kalbančias ir pažintines knygutes, vaikai atliko keletą įdomių užduočių iš R. Skučaitės knygelės „Koks gi žodis pasirodys“, kurias pateikė  bibliotekininkė Rimvida Linauskienė. Mažieji net nepajuto, kaip prabėgo laikas bibliotekoje.

Rimvda Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,587
METODINIS SEMINARAS „NEDINGĘ KURŠĖNAI“
ŠIUPYLIŲ BIBLIOTEKOJE – OLIMPIADA

Nėra komentarų