Paskelbta  Sau 20, 2017

POPIETĖ VAIKAMS SU MIKE PŪKUOTUKU IR KNYSLIUKU MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE

,,Kaip man pasisekė, kad manyje yra kažkas, dėl ko atsisveikinimai būna tokie sunkūs“.
/Mikė Pūkuotukas/

Sausio 18 dieną anglų rašytojo, Mikės Pūkuotuko sumanytojo, Alano Aleksanderio Milno 135-osios gimimo metinės. Šia proga 2017 metų sausio 19 dieną Meškuičių  bibliotekoje suorganizuota nuotaikinga popietė mažiesiems skaitytojams „Kaip man pasisekė, kad manyje yra kažkas, dėl ko atsisveikinimai būna tokie sunkūs“. Į biblioteką susirinko gausus vaikų būrys iš lopšelio-darželio „Smalsučiai“, dienos centro ir Meškuičių gimnazijos mokiniai. Vaikai buvo pakviesti susitikti, pabendrauti su Mike Pūkuotuku, jo draugu Knysliuku  ir kartu kurti spalvotą pasaką.
Popietė prasidėjo nuo Mikės Pūkuotuko pasisveikinimo su mažaisiais skaitytojais  ir pakvietimu žaisti įvairiausius žaidimus. Vaikai atliko įvairiausias užduotis: spalvino, galvojo daineles, dalyvavo mini estafetėje, kur turėjo šaukšto pagalba pernešti balioną ir įdėti jį į dėžę.
Popietei įpusėjus, prie Mikės  Pūkuotuko ir mažųjų skaitytojų, prisijungė iš miegų atsibudęs  geriausias jo draugas Knysliukas kupinas linksmų minčių ir užduočių. Mikę Pūkuotuką vaidino Šiaulių valstybinės kolegijos studentė Gabija Orlakaitė, o Knysliuką – drąsus ketvirtokas Vilius Domarkas.
Po įvairių žaidimų, linksmų dainelių visų laukė Mikės Pūkuotuko paruošti diplomai. Skambėjo Mikės Pūkuotuko mėgiama nuotaikinga muzika. Renginio dalyviai apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis ir Mikės Pūkuotuko diplomais. Vaikus sveikino ir nauju personažu bibliotekoje džiaugėsi Meškuičių seniūnijos seniūnės pavaduotoja Virginija Remeikienė.
Laikas praleistas su Mike Pūkuotuku ir Knysliuku prabėgo labai greitai ir vaikai net nepajuto, kad jiems jau laikas keliauti namo. Mikė Pūkuotukas ir Knysliukas dėkojo visiems už dalyvavimą ir atsisveikindamas linkėjo bibliotekoje susitikt dar daug kartų. Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Vilma Briedienė taip pat tikisi, kad Mikės Pūkuotuko personažas apsigyvens bibliotekoje ir ateityje padės surengti daug smagių veiklų vaikams. Smagios akimirkos iš susitikimo liks ne tik vaikų mintyse, bet ir linksmose nuotraukose.

Gabija Orlakaitė,
Šiaulių valstybinės kolegijos studentė

Viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkės Robertos Rasikienės nuotraukos

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 2,163
SIGUTES ACH PARODA „SPALVOTOS NUOTAIKOS“
KNYGŲ PARODOS „SENOSE KNYGOSE – NESENSTANTI IŠMINTIS“ PRISTATYMAS IR SAUSIO 13-OSIOS MINĖJIMAS

Nėra komentarų