Paskelbta  Bal 04, 2019

POPIETĖ „NĖ VIENAS VAIKAS NEGALI AUGTI BE KNYGOS“ NAISIŲ BIBLIOTEKOJE

Tarptautinė vaikų knygos diena kasmet švenčiama balandžio 2-ąją, Hanso Kristijano Anderseno (Hans Christian Andersen) gimimo dieną, nuo 1967 m.
Šia svarbia ir smagia proga 2019 m. balandžio 3 dieną vykusioje popietėje, Naisių bibliotekoje, apsilankė 3–4 klasių mokinukai ir jų mokytojos.
„Skubu!.. Neturiu laiko!.. Sudie!..“ – tokių šūksnių turbūt kasdien išgirsi ne tik Lietuvoje, bet ir daug kur kitur pasaulyje, kalbėjo bibliotekininkė Benita Dabregienė. Bet knygos pasaulis labai atviras, tikrovė jame draugiška. Štai paimi į rankas knygą ir pasijunti kažkaip kitaip. Jos, matyt, turi nuostabią savybę – padeda neskubėti. Knygos mums atveria įvairių patirčių, istorijų, išmoko mus kitaip pažvelgti į pasaulį. Renginio metu: Kajus, Justinas, Aurėja, Ema ir kiti vaikai sekė pasakas, deklamavo eilėraščius.
Kad skaitant nereikėtų lankstyti knygos puslapių, reikalingi skirtukai, kurie leidžia praskirti lapus ir pažymėti vietą, kurioje baigėme skaityti. Jos tarsi akelės, vedančios į supantį pasaulį. Ir žino, kaip pažymėti tą puslapį, kuriame baigta skaityti istorija. Todėl vaikų knygos diena, paminėta linksma edukacine pamokėle „Pasigamink individualų knygos skirtuką“. Edukacinį renginį vedė Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė Roberta Rasikienė. Edukacinio užsiėmimo rezultatas – spalvingi, nuotaikingi, įdomūs vaikų piešiniai. Bibliotekoje taip pat eksponuojama Vytauto Šalavėjaus knygos skirtukų paroda.
Tarptautinę vaikų knygos dieną palinkėjome vieni kitiems įdomių knygų. Bet taip pat – kad ir patys būtume knygoms įdomūs!

Benita Dabregienė,
Naisių bibliotekos bibliotekininkė

 

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 713
NUVILNIJO, NUAIDĖJO KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIAUS VAIKŲ KNYGOS ŠVENTĖ
EKSPOZICIJOS ,,KRAŠTOVAIZDŽIO ĮVAIROVĖ“ PRISTATYMAS KURTUVĖNUOSE

Nėra komentarų