Paskelbta  Geg 07, 2019

Pedram Shojai. Menas sustabdyti laiką

Menas sustabdyti laiką / Pedram Shojai. – 2019. – 284, [4] p. UDK: 159.937.53.

Knyga apie beprotišką gyvenimą, kuriame nuolat trūksta laiko… Knygos „Menas sustabdyti laiką“ autorius nepilsto iš tuščio į kiaurą – čia rasite tai, ko reikia, kad iškart galėtumėte imtis veiksmų ir atgautumėte sau priklausantį laiką.
Visi žinome, ką reiškia, kai gyvenime trūksta laiko. Nuolat esame pavargę, pernelyg įsitempę, negalime susikaupti, nepakankamai efektyviai dirbame ir nuolat jaučiame kaltę, kad per mažai laiko skiriame artimiesiems.
Mes visi jaučiame laiko badą, tačiau ar ką nors dėl to darome? Labai mažai. Knygoje „Menas sustabdyti laiką“ Rytų medicinos gydytojas ir populiarių knygų autorius Pedram Shojai parodo kelią į prabangą turėti laiko. Laiko pasiekti tai, ko trokštate, nejaučiant spaudimo, įtampos, perdegimo ar skubėjimo.
Knygos „Menas sustabdyti laiką“ autorius pataria, kaip turėti laiko – reikia jį sustabdyti. Jis moko specialios kinų praktikos, kuri remiasi tuo, jog kasdien reikia skirti tam tikrą laiką konkrečiai užduočiai atlikti. Šis ritualas padės sąmoningai treniruoti savo protą, įdiegti naujus įpročius ir iš esmės pakeisti savo santykį su laiku. Galėsite rasti laisvų akimirkų tiek duše, tiek užkandžiaudami, klausydami muzikos ar net žiūrėdami mėgstamą serialą.
Pedram Shojai moko kaip keisti savo įpročius mažinant stresą, tausojant energiją ir tampant savo laiko valdovu. Praktika, kurią pateikia autorius yra meilės sau praktika, kuri išmuša mus iš kasdienybės transo, nušviečia sąmonę ir padeda pabusti.

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 687
LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO NARIO DR. STASIO TUMĖNO SVEIKINIMAS AUDRONEI KIRŠINAITEI
Nora Ikstena. Motinos pienas

Nėra komentarų