Paskelbta  Rgp 31, 2018

PAŽINTINĖ VALANDĖLĖ BŪSIMIEMS PIRMOKAMS „KAI PAKVIES SKAMBUTIS“ KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE

2018 metų priešpaskutinę vasaros dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrius pokalbiui ir edukaciniam užsiėmimui pakvietė į svečius vaikų dienos centro VŠĮ „ETERNA VITA“ ugdytinius. Visus vaikus ir juos atlydėjusią darbuotoją Daivą Jonaitienę bibliotekininkės pakvietė į vis gražėjančią kino erdvę. Kadangi vis greičiau artėja moksleiviams labai graži šventė – rugsėjo pirmoji – nusprendėme dėmesį skirti pirmokams.

Visų pirma bibliotekininkė Vilma Grudžinskienė visiems vaikams skaidrėse parodė trumpą video filmuką, kuriame buvo galima išvysti viską, ką veikia pirmų klasių moksleiviai pirmaisiais mokslo metais, ko mokosi. Žinoma, nereikia nusiminti tiems, kurie dar nemoka skaityti ar nepažįsta raidžių. Mokykloje vaikai išmoks visko: skaityti, rašyti, mokysis gamtos mokslų, pasaulio pažinimo, sportuos, dainuos ir lankys norimus būrelius. Atėjusieji jau vyresnių klasių pradinukai galėjo pademonstruoti, kaip jau moka skaityti. Iš knygelės „Labas, pirmoke!“ savanoriai raiškiai perskaitė pasirinktus eilėraščius. Klausyti ir susipažinti buvo įdomu, o užsiėmimo pabaigoje bibliotekininkės padovanojo praktišką dovanėlę mokyklai bei priminė ne tik būsimai pirmokei, bet visiems, kad mokinys turi būti mandagus, stropus, sąžiningas bei atsargus gatvėje žygiuojant į mokyklą.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,138
KONFERENCIJOJE „LYDERIŲ LAIKAS 3. LAIKAS MOKYTIS KITAIP“ PRISTATYTOS KŪRYBIŠKOS IR INOVATYVIOS BIBLIOTEKOS EDUKACIJOS
SPALIO 4 D. 17 VAL. NAISIŲ BIBLIOTEKOJE PASKAITA „ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGOS: PRIEŽASTYS, DIAGNOSTIKA, GYDYMAS“

Nėra komentarų