Paskelbta  Bal 11, 2019

PAJAMŲ IR TURTO DEKLARAVIMAS RAUDĖNŲ BIBLIOTEKOJE

Gautas pajamas ir sumokėtus mokesčius Lietuvoje gyvenantys asmenys privalo deklaruoti kiekvienais metais iki gegužės 1 d. už praėjusius metus (pvz.: iki 2019 m. gegužės 2 d. reikės deklaruoti pajamas už 2018 m.). Metinę pajamų mokesčio deklaraciją galima pateikti per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (prisijungus per el. bankininkystę). Tačiau pajamų deklaravimas gali būti pakankamai painus procesas, todėl tai padaryti galima ir apsilankius VMI teritoriniame padalinyje, padedant VMI darbuotojams.

Ilgametis Raudėnų bibliotekos ir Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos bendradarbiavimas sudaro sąlygas Raudėnų ir aplinkinių kaimų gyventojams pajamas deklaruoti Raudėnų bibliotekoje.

Balandžio 10 d. į biblioteką atvyko vyr. specialistė Nijolė Tamošaitė. Ji ne tik padėjo teisingai užpildyti pajamų deklaracijas, bet ir atsakė į gyventojų užduodamus klausimus.

Nuoširdų AČIŪ tariame Valstybinei mokesčių inspekcijai už kasmet suteikiamą pagalbą Raudėnų miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojams. Pajamų ir turto deklaracijas pateikė 58 gyventojai, dalis jų skyrė 2% bibliotekai.

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 766
VERBOS RIŠIMO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS ŽADŽIŪNŲ BIBLIOTEKOJE
BALANDŽIO 26 D. 14 VAL. KVIEČIAME Į KAIRIŲ BIBLIOTEKOS 70-MEČIO ŠVENTĘ

Nėra komentarų