Paskelbta  Vas 12, 2016

NAISIŲ BIBLIOTEKOJE KALBĖTA APIE SAUGESNĮ INTERNETĄ

saugenis internetas 16Nepaisant naujovių ir žinių srauto užtikrinimo, internetas dažnai tampa ta vieta, kur vaikai ir paaugliai susiduria su įvairiomis rizikomis, tokių kaip teroras kibernetinėje erdvėje, privatumo pažeidimas arba žalingo turinio prieinamumas.
2016 metų vasario 11 dieną Naisių bibliotekoje vyko diskusija su vyresnių klasių mokiniais, kaip būti saugiam internetinėje erdvėje. Mokiniai pasakojo, kad internetinės diskusijos – populiarus bendravimo būdas. Pokalbių kambariuose visada yra kas nors, su kuo galima pasikalbėti. Bendrauti internete bus linksma ir saugu, jei žinosime, kaip save apsaugoti. „Prieš pradėdami bendrauti internete, jaunimas turėtų susipažinti su galimais pavojais ir suprasti, kaip bendrauti“, – kalbėjo Kamilė Kauneckaitė, Edita Urbonaitė ir kiti.
Mokiniams taip pat buvo pateikiami Saugesnio interneto bei naudojimosi kompiuteriu žinių įsivertinimo testai. Vėliau mokiniai susipažino su vaikams ir suaugusiesiems skirta dokumentų paroda „Aš už saugų internetą“, kurioje norintys galėjo rasti atsakymus į klausimus: Kas yra saugus internetas? Kaip efektyviai apsaugoti savo asmeninius duomenis? Ką daryti susidūrus su internetiniais sukčiais?

Benita Dabregienė,
Naisių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,482
UŽGAVĖNĖS RINGUVĖNUOSE
AKCIJA „NUSIŠYPSOK”

Nėra komentarų