Paskelbta  Rgp 01, 2019

MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE – SUSITIKIMAS SU LIETUVOS MAGIJOS MEISTRU JONU ZIEMELIU

Liepos 26-osios dienos popietė Meškuičių bibliotekoje, tiesiogine to žodžio prasme, buvo magiška. Čia pasirodymą jau antrąkart surengė Lietuvos magas Jonas Ziemelis, privertęs iš nuostabos aikčioti visus nuo jo sukurto šou.

Šiaulietis Jonas Ziemelis – vienas profesionaliausių ir populiariausių iliuzionistų Lietuvoje, iliuzionistų klubo prezidentas, knygų apie laisvalaikio žaidimus kortomis bei magiją autorius, atliekantis savo programas tiek privačiuose vakarėliuose, tiek sėkmingiausių įmonių, žaidimo kazino ir kituose renginiuose.

Svečias susitikimo dalyvius pakvietė pakeliauti iliuzijos meno labirintais, priversdamas ne tik retoriškai paklausti „o kaip tai galima padaryti?“, bet ir patiems, subtiliai pašmaikštaujant, pamėginti atlikti vieną ar kitą triuką. Pamėginti įvaldyti triukų meno bandė ne tik vaikai, bet ir suaugusieji – laikė ar kirpo virves, kurios paskui „stebuklingu būdu“ sulipdavo ar susirišdavo, dėliojo ir spėliojo kortas, darėsi karūnas, gamino pinigus… Iliuzionistas bibliotekos lankytojams demonstruodavo vis naujus „stebuklus“, o žiūrovai negalėdavo atsistebėti tuo, kas atsitikdavo. Galėjai net patikėti, kad iliuzionistai tikrai turi supergalių, neprieinamų mirtingiesiems.

Magijos triukų demonstravimas lankytojams suteikė daug džiaugsmo.

Iliuzionistas renginio dalyviams pristatė savo parašytas knygutes apie magiją. Jonas Ziemelis teigė, kad magiškas knygas reikia mokėti skaityti, ir jas skaityti labai atidžiai, ir būtinai nepamiršti magiško „Abrakadabra“ – kitaip stebuklas neįvyks. Magas bibliotekai padovanojo savo išleistą knygą „Magija“. Manoma, kad šis leidinys tikrai sulauks populiarumo tarp skaitytojų.

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 705
GERU ORU GERA ŽAISTI LAUKO ŽAIDIMUS: KVIEČIAME ŽAISTI PETANKĖS IR BOČIOS ŽAIDIMUS KURŠĖNŲ PARKE
RUGPJŪČIO 1 D. – RUGSĖJO 9 D. KVIEČIAME Į ANTANO DILIO FOTOGRAFIJŲ PARODĄ KURŠĖNŲ V. VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų