Paskelbta  Geg 07, 2019

Linas Kojala. Europa?

Europa? / Linas Kojala. – 2019. – 359, [1] p. UDK: 32(4).

Knyga „Europa? Pokalbiai su prezidentais, ministrais, patarėjais ir taksistais apie mūsų ateitį“ – tai kelionės po didžiąsias Europos sostines ir JAV bei pokalbiai su žmonėmis, prisidėjusiais prie Europos vienijimo bei politikos formavimo. Politologas Linas Kojala padeda atrasti ir suprasti Europą.
Suprasti Europą – atrodo, kad tai neįmanoma misija, nes Europa didelė, o Europos Sąjunga atrodo dar didesnė ir sudėtingesnė dėl savo sutarčių, direktyvų, biurokratinio aparato. Vis dėlto Rytų Europos studijų centro direktorius, politologas Linas Kojala tikina, kad Europą suprasti ir pažinti įmanoma ir yra lengviau nei atrodo.
Knygoje „Europa? Pokalbiai su prezidentais, ministrais, patarėjais ir taksistais apie mūsų ateitį“ autorius kalbino Europos valstybių, Lietuvos politikos lyderius, diplomatus, ekspertus ir tuos, kurie prisidėjo prie Europos suvienijimo po karo. Daugiau nei trisdešimt pokalbių Berlyne, Londone, Briuselyje, Bostone ir Vašingtone atskleidžia, kad Europa – tai žmonės. Ir būtent taip ją vertinant – kaip gyvą, kintantį organizmą – galima lengviau suvokti, kaip gyvename dabar ir kas mūsų visų laukia ateityje.

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 730
Joey Graceffa. Edeno išrinktieji
Max Tegmark. Gyvybė 3.0

Nėra komentarų