Paskelbta  Rgs 21, 2018

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖLĖS GILAIČIŲ BIBLIOTEKOJE

2018 m. rugsėjo 16 dieną Gilaičių bibliotekoje vyko pirmasis kūrybinių dirbtuvėlių užsiėmimas. Edukatorė Ingrida Kiekšienė pasiūlė  dalyviams pasigaminti paveikslus iš gamtinių medžiagų. Malonu, kad užsiėmime dalyvavo ne tik gilaitiškiai, bet ir svečiai iš Sauginių. Visus sudomino dar ir tai, kad vadovė atvyko ne tuščiomis, o atsivežė daugybę sudžiovintų  žolelių, gėlių, lapų, augalų ūglių. Nepagailėjo ir gintaro, kurį jai prieš daugelį  metų dovanojo teta, o dabar, susmulkintą  lietuvišką auksą  pritaikė paveikslų puošybai.
Mažesniesiems vaikučiams gaminant paveikslėlius į  pagalbą atskubėjo mamos ir močiutės, o vyresniesiems patarimais gelbėjo ir pati Ingrida. Gilaičių jaunuomenė  neapsiribojo vienu savo kūrybos darbeliu, o pabandė pagaminti net keletą, sakydami, kad artėja draugų gimtadieniai, o ir sesę ar brolį norisi nudžiuginti rankų darbo gaminiais.
O ko gero, pati maloniausia akimirka buvo ta, kai užsiėmimui pasibaigus,  dalyviai neskubėjo skirstytis,  ir paprašė pratęsti  kūrybos pamokėlę.
Kūrybos dirbtuvėlės Gilaičių bibliotekoje vyks vieną kartą per mėnesį, jų metu dalyviai galės gaminti dirbinius iš molio, austi tautines juostas, tapyti ant marškinėlių, profesionalai  dailininkai rengs  piešimo pamokas. Paveikslų iš gamtinių medžiagų paroda bibliotekoje veiks  iki spalio 12 dienos. Kviečiame apsilankyti!

Rita Bielskienė,
Gilaičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,060
ŠIUPYLIŲ BIBLIOTEKOJE SUSITIKIMAS SU KOLEKCININKE
KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIAUS KINO ERDVĖJE VĖL PRASIDEDA SUSITIKIMAI SU EDUKATORIAIS

Nėra komentarų