Paskelbta  Geg 15, 2017

KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUS MINI TARPTAUTINĘ ŠEIMOS DIENĄ

Gegužės 15-oji – viena gražiausių ir prasmingiausių švenčių. Tai Tarptautinė šeimos diena. Ši diena pradėta minėti nuo 1994 metų Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu. Žmogui šeima – didžiulė dovana, todėl tokios šiltos šventės nenorėjo praleisti ir Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės. Nieko nelaukdamos į svečius pasikvietė savo mažuosius draugus iš Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos.
Nuo pat ankstyvo ryto į biblioteką sugužėjo 3a klasės moksleiviai su mokytoja Rima Kudrevičiene. Bibliotekininkei paklausus, ką vaikams reiškia šeima, kokiais žodžiais jie galėtų ją apibūdinti, visi vienareikšmiškai pasakė: šeima yra meilė, tai tėtis ir mama. Kad būtų smagiau, bibliotekininkė moksleiviams davė užduotį – išbandyti bibliotekos edukacines priemones – smėlio ir šviesos spalvų staliukus bei šviečiančius  molbertus – juose nupiešiant savo šeimos herbą. Užsiėmimo metu vaikai galėjo piešti įvairiausiomis spalvomis, keisti jas, laisvai reikšti savo mintis. Taip pat šeimos herbą buvo galima nulipdyti ir kinetiniu smėliu.
Džiaugiamės galėjusios šią ypatingą Tarptautinę šeimos dieną praleisti vaikų rate girdint jų juoką bei matant plačias šypsenas. Dėkojame Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 3a klasės moksleiviams ir jų mokytojai Rimai Kudrevičienei už smagų rytmetį ir šauniai prasidėjusią savaitę. Juk laimingi tie, kurie turi šeimas ir brangių žmonių ratą. Linkime visiems būti mylimiems!

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,543
LIETUVOS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS
DIENA SU ŠEIMA GRUZDŽIUOSE

Nėra komentarų