Paskelbta  Spa 23, 2019

KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE PAMINĖTOS EDUARDO MIEŽELAIČIO 100-OSIOS GIMIMO METINĖS

Kai pavasaris atūžia,
Puošdamas žaliai giružę,
Nematysite Kastanto, –
Jis kur nors ant upės kranto,
Jis pievutėj ar miškely
Tramdo ežį ar kiškelį.

/Eduardas Mieželaitis/

Tokiu ir kitais įvairiais eilėraščiais 2019 m. spalio 18 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje susirinkę bibliotekos klubo „Smalsučiai“ nariai prisiminė ir paminėjo poeto Eduardo Mieželaičio 100-ąsias gimimo metines. Vaikams geriausiai E. Mieželaitis asocijuojasi su kūriniu „Zuikis puikis“, kurį dauguma moka beveik atmintinai. Žinoma, vaikai prisiminė ir kitus minimo rašytojo kūrinius: „Kastantas muzikantas“, „Kirvirvyriai“, „Čyru vyru“. Bibliotekininkės vaikams pristatė ir suaugusiems parašytus žinomo publicisto kūrinius, kurių yra daugiau nei penkiasdešimt. Trumpai apžvelgė E. Mieželaičio kūrybą, paskaitė pirmuosius eilėraščius. Rašyti E. Mieželaitis pradėjo būdamas dešimties metų. Pirmieji eilėraščiai išspausdinti 1935 m. nelegaliame literatų laikraštėlyje.
Po rimtų pokalbių ir literatūrinių skaitymų persikelta prie azartiškesnės veiklos. Susirinkę aktyviausi klubo nariai žaidė proto mūšio kovas, paruoštas su „Kahoot“ programa. Tema: „Viskas apie fotografiją“.
Kviečiame visus didelius ir mažus, draugų grupes, klases ar šeimas burtis proto mūšio kovoms bibliotekoje ir smagiai praleisti laisvalaikį.
Būtina išankstinė registracija tel. (8 41) 58 23 33.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėjos pavaduotoja

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 586
SENJORAMS SKIRTA POPIETĖ BAZILIONUOSE
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS KUŽIŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų