Paskelbta  Vas 20, 2018

KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS DARBUOTOJOS AKTYVIAI ĮSITRAUKĖ Į VYKDOMAS AKCIJAS IR INICIATYVAS, SKIRTAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO 100-MEČIUI

Liet 100 rysk2018 m. vasario 15-16 dienomis Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos darbuotojos džiaugsmingai ir išradingai jungėsi prie Kuršėnuose vykstančių renginių, akcijų, iniciatyvų, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Bibliotekininkės išlydėdamos pirmąjį istorijos šimtmetį, dalyvavo akcijoje „Prisimink ir padėkok Lietuvą kūrusiems“, kurios metu buvo uždegtos žvakutės Kuršėnų miesto senosiose ir Micaičių kapinėse palaidotiems Lietuvai ir Kuršėnams nusipelniusiems žmonėms. Kuršėnų miesto Garbės piliečiams: kalbininkui Vytautui Vitkauskui, tautodailininkui Adolfui Turauskui, puodžių karaliui Broniui Radeckui. Nepamiršti ir pagerbti: garsusis Lietuvos švietėjas Laurynas Ivinskis, aviatorius Tomas Zauka, poetas Jonas Dilpša, prieškario kuršėniškių Kozminų šeima, pedagogas, mokyklinių vadovėlių autorius Jurgis Ambraška, Micaičių kapinaitėse palaidotas poetas Juozas Ruzgis. Pagerbti ir buvę bibliotekos darbuotojai.
Bibliotekininkės kūrybingai žengdamos į antrąjį Lietuvos šimtmetį dalyvavo pasitikdamos atvykstančius svečius į Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre vykusį tautodailininkų meninių darbų parodos „Vienybė težydi…“ atidarymą. Bibliotekos darbuotojos norėdamos pasveikinti su valstybine švente, atėjusiuosius papuošė tautinėmis spalvomis padabintais simboliniais kaspinėliais ir linkėjo antrąjį istorinį šimtmetį kurti drauge su prasmingomis idėjomis ir darbais.
Eksponuojama paroda veiks iki 2018 m. kovo 2 d. Kviečiame aplankyti.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,581
GAUTI LEIDINIAI (2018 m.)
LIETUVOS 100-MEČIO MINĖJIMAS VARPUTĖNUOSE „MAŽA TAUTA, PER KANČIĄ TAPUSI LAISVA“

Nėra komentarų