Paskelbta  Bal 09, 2019

KULTŪROS PASAS – KELIAS EDUKACIJAI PER KULTŪRĄ IR MENĄ

Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka moksleiviams siūlo kultūros ir meno paslaugas pagal Kultūros paso programas:

Edukacinė programa „Konstravimas su 3D rašikliais“:

https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/1937

Edukacinio užsiėmimo ,,Konstravimas su 3D rašikliais“metu bus ugdomi mokinių meniniai gebėjimai, saviraiška, erdvinis mąstymas. Kiekvienas dalyvis susipažins su 3D rašikliu, jo panaudojimo galimybėmis, o taip pat pasigamins po vieną išskirtinį kūrinį. Užsiėmimų sudėtingumas priklauso nuo amžiaus.

Edukacinė programa „Ebru menas – tapymas ant vandens“:

https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/1310

Edukacinių užsiėmimų ,,Ebru menas – tapymas ant vandens“ metu dalyviai bus supažindinami su specialia ebru meno technika, ją naudodami, kurs vienetinį, kūrybišką, spalvotą piešinį. Ši technologija lengvai įvaldoma bet kurio amžiaus kūrėjui, todėl kviečiame registruotis 1–12 klasių mokinius.

Edukacinė programa ,,Puodelio dekoravimas savitais baltų simboliais“:

https://kulturospasas.emokykla.lt/mano-renginiai/renginys/2250

Šio užsiėmimo tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą, per etinės kultūros ir baltų simbolikos pažinimą. Pirmoji dalis teorinė – jos metu edukatorius pristatys baltų etninės kultūros ir kurtų simbolių istoriją, reikšmes, pateiks jų vizualinius pavyzdžius. Antroje dalyje vyks stiklo, keramikos (fajanso ar kitų medžiagų) dekoravimo technologijos aptarimas. Vaikai patys vartys pateiktus leidinius ir išsirinks simbolį, kurį savaip interpretuos ir pavaizduos ant puodelio. Kiekvienas paslaugos dalyvis su savimi išsineš unikalų, rankomis dekoruotą dirbinį, kuris papuoš namų interjerą.

Kultūros paso paslaugas galima užsakyti svetainėje https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai

Kultūros pasas nėra fizinis dokumentas – tai priemonė, administruojama švietimo portale https://www.emokykla.lt/.

Daugiau informacijos apie kultūros pasą.

 

 

 

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,301
TEATRALIZUOTAS RYTMETYS VAIKAMS GINKŪNUOSE
GAUTI LEIDINIAI 2019 M.

Nėra komentarų