Paskelbta  Kov 25, 2016

Konferenciją „TEDxVilnius 2016“ bus galima stebėti ir Šiaulių rajono bibliotekose

Naujas paveikslėlisProgresyvių idėjų ir įkvepiančių istorijų konferenciją „TEDxVilnius 2016“ šiemet nuotoliniu būdu stebėti kartu su bendraminčiais bus kaip niekad patogu. Balandžio 2 d. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre įvyksiančios konferencijos tiesioginės transliacijos žiūrėjimo renginiai įvyks net 37 Lietuvos viešosiose bibliotekose. Be to, mažiausiai 5-os transliacijų vietos bus užsienyje.
Pasak „TEDxVilnius“ organizatorių, ši konferencija yra ypatingas renginys, paremtas bendravimu. Jame dalyviai ne tik klauso ar stebi, bet yra aktyvūs ir per pertraukas diskutuoja vieni su kitais bei pranešėjais, aptaria išklausytas mintis.

Įkvepiančių verslo istorijų sklaida ir bendravimas yra svarbus atvirai bendruomenei, todėl kviečiame visus norinčius balandžio 2 d. atvykti į Kuršėnų Vytauto Vitkausko, Gruzdžių Augustino Griciaus ir Meškuičių bibliotekas ir pasinaudojus šia proga stebėti „TEDxVilnius“ konferenciją!!!

Plačiau>>Konferenciją TEDxVilnius 2016 galima bus stebėti tiesiogiai Lietuvos viešosiose bibliotekose ir ambasadose užsienyje (region)

 

Informacija parengta pagal „TEDx Vilnius” pranešimą žiniasklaidai

Kategorijos Archyvas
Pasidalinti įrašu
  • 1,832
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VOVERIŠKIŲ BIBLIOTEKOJE
ŠAKYNOS BIBLIOTEKOJE PAMINĖTA KNYGNEŠIO DIENA

Nėra komentarų