Paskelbta  Sau 08, 2020

KOLEKCIJOS ŠIAULIŲ RAJONE: „SPALVINGI PAPUOŠALAI IŠ KAROLIUKŲ“

„Aš tau išpranašausiu tokį rudenį, kokio netgi sapne neregėjai: kiekvienas lašas kvepės obuoliais, kiekvienas lapas krisdamas juoksis, kiekvienas žiedas žydėdamas verks, kiekviena diena prašys iš tavęs šilumos“.
                                                                                                                                    Jonas Mačiukevičius

Kužių bibliotekoje surengta kužiškės Reginos Liumienės rankų darbo papuošalų paroda. Regina meninių papuošalų gaminimu susidomėjo dar lankydama mokyklą. Tada mėgo austi juosteles, kuriomis puošėsi vilkėdama mokyklinę uniformą. Vėliau vąšeliu nėrė servetėles ir nedideles staltiesėles, virbalais mezgė kojines ir pirštines. Reginai teko dirbti ir dailės mezgimo įmonėse. Tuo laikotarpiu mezgė raštuotus megztukus ir kitokius gaminius mezgimo mašinomis. Vėliau pradėjo siuvinėti paveikslus kryželiu. Pabodus šiam pomėgiui atrado naują aistrą – verti vėrinius iš įvairių spalvų karoliukų. Pavyzdžius renkasi iš įvairių žurnalų, knygų, ieško internete. Kartais ne viskas pavyksta iš karto, suklydus tenka viską pradėti iš naujo, bet bando tol, kol pasiekia norimą rezultatą. Šis darbas reikalauja daug kruopštumo ir kantrybės, bet rezultatas džiugina. Rankdarbių paroda buvo eksponuojama Kužių bibliotekoje spalio mėnesį.

Kviečiame apžiūrėti nuotraukas, kuriose puošnūs, įvairūs, spalvingi papuošalai sukurti Reginos Liumienės.

Nijolė Viktoravičienė,
Kužių bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Kategorijos Virtualios Parodos
Pasidalinti įrašu
  • 645
2019-ŲJŲ METŲ KRAITIS: „SUSIPAŽINOME SU RAJONE RENKAMOMIS KOLEKCIJOMIS, IŠSAUGOTOMIS FOTOGRAFIJOMIS“ (KOLEKCIJOS MŪSŲ RAJONE)
KVIEČIAME! SAUSIO 28 D. 15 VAL. 2019 METŲ KNYGOS RINKIMAI KURŠĖNUOSE

Nėra komentarų