Paskelbta  Bal 17, 2019

„KOKIA TAVO ATEITIES BIBLIOTEKA?“ KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE

Šiltą pavasario 2019 m. balandžio 17 dieną, likus vos kelioms dienoms iki Šv. Velykų šventės, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje apsilankė Šiaulių rajono Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“ priešmokyklinio amžiaus „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai.

Rytmečio pirmojoje dalyje darželinukai ir bibliotekininkės prisiminė Šv. Velykų pasiruošimą, margučių puošimo vingrybes. Pasidalinę mintimis vaikai buvo pakviesti nupiešti kiek kitokį margutį. Ant smėlio ir šviesos spalvų staliuko specialiai pritaikyto gaubto guašu vaikai piešė savo kūrybos pavasario šventės simbolį.

Antrojo susitikimo dalis buvo skirta artėjančiai Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei. Šių metų tema „Ateik – sužinok ir išmok“, nes biblioteka – tai vieta, kur galima praturtinti žinias, atskleisti kūrybinius sugebėjimus ir mokytis visą gyvenimą. Nenutolstant nuo šios idėjos bibliotekininkės pasiūlė pasitikrinti žinias sudalyvaujant protų mūšio kovoje. Pasiskirstę į tris grupes aktyvieji „Pelėdžiukai“ žaidė azartiškai ir atkakliai. O klausimų būta įvairių: apie knygų personažus, filmų herojus, pasakų veikėjus.

O susitikimas baigėsi stalo žaidimais, paveiksliukų spalvinimu, knygučių skolinimusi į namus bei lietuviškų žurnaliukų skaitymu, kurių bibliotekoje pasirinkimas didelis.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėjos pavaduotoja

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 762
KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE „ŠEIMOS VAKARAS SU LEGO“
Eglė Gerulaitytė. Amerika be dangoraižių

Nėra komentarų