Paskelbta  Sau 14, 2020

„KNYGŲ KALĖDOS“ KURTUVĖNUOSE

Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Aurelija Kniurienė pakvietė miestelio bendruomenę prisijungti prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamos akcijos ,,Knygų Kalėdos“. Į paskelbtą akciją ,,Dovanokime knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą“ atsiliepė penki bibliotekos skaitytojai, kurie padovanojo 31 knygą. Labai džiaugiamės kurtuvėniškio Algirdo Kontrimo padovanota naujai išleista knyga „Kurtuva, arba kur pasiklydo grafaitė“. Lankytojai į biblioteką užsuka ne tik pavartyti šio fotografijų albumo, bet ir apžiūrėti eksponuojamą fotografijų parodą ,,Žemaitijoje sninga“, kurią dar galima bus pamatyti iki vasario 14 d.
2020 m. sausio 8–9 dienomis miestelio bibliotekoje buvo organizuotos valandėlės ,,Ar Kalėdos jau baigės?“, į kurias rinkosi Kurtuvėnų lopšelio-darželio ,,Boružiukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikai su auklėtojomis Lina Meliuškane ir Lina Šidlauskaite. Vyresnioji bibliotekininkė Aurelija Kniurienė (nykštukė) papasakojo apie akciją ,,Knygų Kalėdos“. Apžiūrėję parodą, renginio dalyviai klausėsi bibliotekininkės sekamų pasakų, šoko ratelius, vaidino. Smagiausia vaikams užduotis buvo susiverti skanėstą ant iešmelio.
Sausio 10 dieną bibliotekoje vyko popietė pradinių klasių mokiniams ,,Kalėdų pasaka nesibaigia“. A. Kniurienė atminimo dovanėlėmis apdovanojo aktyviausius 2019 m. skaitytojus: Aurėją Stankevičiūtę, Austėją Pociūtę, padėkojo knygnešei Smiltei Gylytei. Vaikai linksmai praleido laiką: atliko įvairias užduotis, žaidė, piešė, buvo paskatinti saldžiais prizais. Išklausę įdomių pasakojimų ir matydami besišypsančią bei maloniai bendraujančią bibliotekininkę, vaikai pasijuto labai drąsūs ir laukiami Kurtuvėnų bibliotekoje.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos Aurelijos Kniurienės

 

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 513
PRADEDANČIOJI VAIKŲ RAŠYTOJA IŠ ŠIAULIŲ KURTUVĖNUOSE
TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS – E. PASLAUGOS INTERNETU PATOGIAU, PAPRASČIAU, GREIČIAU

Nėra komentarų